Lekarze Chirurg stomatolog Kalisz

Przejazdem w kraju, mialam zarezerwowaych pare wizyt, ktos p. Sobczak polecil wiec zmienilam dentyste. Poszlam z konkretnym zebem i uslyszalam ze ten jest nie wazny bo na dole i nie ma na niego czasu. Po 3 tygodniach zab sie zlamal, wypelnienie wypadlo i pozamiatane. Raczej nie polecam, jakos tak wszystko na szybko i bez planu. Moze podejscie do stalych pacjentow jest lepsze
Opinia dodana przez: Karolina

lek. dent. Joanna Gralak

ul. Kanonicka 8/10
62-800 Kalisz

Polecam Miła i uprzejma Pani doktor Bezboleśnie naprawiła ząb tłumacząc wszystko krok po kroku Polecam
Absolutnie nie umie leczyć zębów kanałowo. Duże braki higieny - nie używa rękawiczek i ręczników jednorazowych!!Poprawki po nim trudne - zniszczył ząb i kosztowne. W Kaliszu już na szczęście nie przyjmuje z powodu złej opinii i braku pacjentów, ale niestety pracuje w Malanowie. Szczerze ostrzegam i odradzam.

Ewa Andrzejewska

Ortodonta, Stomatolog

al. Wolności 17a lok. 1
62-800 Kalisz

A więc zaczęłam leczenie u pani Ewy 1,5 roku temu. Mam słabe zdanie o tym lekarzu po pierwsze nie rozmawia z pacjentem o jego problemie zgryzu(przedstawi problem na początku zakładania aparatu ale potem na kolejnych wizytach robi coś w buzi a nie przedstawia motywu jak to ma działać )...często jest tak że siedząc na fotelu słucham jak rozmawia sobie ze swoją pomocnicą na tematy w ogóle nie związane z pracą. ...

lekarz Rafał Malczewski

Wojewódzki Szpital Zespolony w Kaliszu
ulica Poznańska 79
62-800 Kalisz

Zgodnie z przepisami Kodeksu Etyki Lekarskiej najważniejszym zadaniem lekarza jest troska o zdrowie pacjenta - ten lekarz mając przed sobą pacjenta proszącego o pomoc odmawia. Pan doktor dyżurując na kaliskim SORze nie wykazał odrobiny chęci pomocy mojej mamie, która w związku z upadkiem oraz pogorszeniem stanu - nieustępującym bólem oraz coraz większymi kłopotami z oddychaniem zgłosiła się po pomoc. Poczekalnia pusta...Pan doktor nawet nie spojrzał tylko szyderczym tonem i lekceważąco ...
Opinia dodana przez: Katarzyna

Antoni Jusyk

Chirurg stomatolog, Stomatolog

Kalisz

Lekarz niekompetentny, pomimo mocnego bólu który nie ustępował przez cały weekend powiedział mi prostu w twarz, że on nie ma narzędzi aby mi cokolwiek robić plus nie będzie mnie niepotrzebnie naświetlać "a powinien zlokalizować stan zapalny". Jego zlokalizowanie stanu zapalnego polegało na naciśnięciu mi na całą dolną szczękę przez co zaczęło mnie niemiłosiernie boleć znów przez następne parę godzin. Zapalenie o kostnej, opiaty mi nawet nie pomogły, ogólnie wystarczyło otworzyć ...

Mariusz Kurpik

Chirurg urazowy

Specjalist. Prakt. Lekarska
KALISZ
62-800 Kalisz

Genialny lekarz, genialny człowiek, do tego skromny i z poczuciem humoru. Ktoś pytał, czy zna ktos operowanego pacjenta. Owszem ja znam - mojego męża. Dr Kurpik uratował mojemu mężowi nogę, którą inny lekarz chciał po prostu odciąc. Dodam, ze noga mimo, iż była masakrycznie roztrzaskana w drobny mak jest prosta i sprawna, jedynie sporo blizn ją szpeci. Ale miec nogę a nie miec...!?!

lek. dent. Katarzyna Harasimowicz

Gabinety lekarskie
Lipowa 18-22
62-800 Kalisz

Trafiłam do Pani dr z bólem zęba Plusem było to że zostałam przyjęta następnego dnia.Dwa zęby kanałowo.pierwszy po pół roku się połamał i musiał być wyrwany.Jak się okazalo wystawał z niego drucik 0.5cm:)oczywiście po leczeniu przez dr Harasimowicz.Podczas leczenia drugiego zęba musiałam zmienic dentystę ponieważ zostało narzedzie w kanale.Na moje szczęście trafiłam w dobre ręce. WIEC NIESTETY NIE POLECAM Pani Doktor.Wszystko biegiem
Opinia dodana przez: Monika

lek. dent. Barbara Bartosz

Gabinety lekarskie
Lipowa 18-22
62-800 Kalisz

Miałam przyjemność poddać się wielu zabiegom u Pani doktor i jestem pod ogromnym wrażeniem jej podejścia do pacjenta, kompetencji i profesjonalizmu.Całkowicie zaangażowana w swą pracę, uprzejma z empatycznym podejściem do człowieka.Rzeczowo wyjaśnia wszelkie zagadnienia co sprawia, że pacjent czuje się w gabinecie komfortowo.Pani doktor uratowała mi dwa zęby, które poprzedni stomatolog spisał na straty oraz podarowała mi piękny uśmiech bez konieczności zakładania aparatu ortodontycznego.Bardzo gorąco polem wszystkim, którzy pragną mieć ...
Opinia dodana przez: MARZENA

lek. dent. Paweł Jarus

Joselewicza 1 lok. 47
62-800 Kalisz

Korzystam od lat z usług Pana Jarusa. Doskonały dentysta. Polecam z czystym sumieniem! I prywatnie i na kasę chorych, zawsze ten sam, uśmiechnięty, delikatny.
Opinia dodana przez: Marcin

lek. dent. Ewelina Pisarska-Miecińska

ul. Zgodna 15
62-800 Kalisz

Witam serdecznie. Nie znalazłam w okolicy lepszego lekarza. Pełen profesjonalizm niesamowita wiedza i doświadczenie Pani doktor sprawiło, że na pewno tam wrócę. Miła i sympatyczna osoba. Dużo mówi co oczywiście na plus. Wszystko dokładnie wytłumaczy. Cenowo bezkonkurencyjna. Polecam
Opinia dodana przez: Alicja

lekarz Teresa Kaźmierczak

Ortopeda, Chirurg ogólny

Kalisz

super wspaniały lekarz, uwazam iz nie istotne wiecej komentarza , oddany lekarz dla pacjenta

lekarz Violetta Wesołowska-Milewska

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

ulica Częstochowska 21/2
62-800 Kalisz

Polecam serdecznie. Zaangażowanie w pomoc dla pacjenta i profesjonalizm na najwyższym poziomie. Wszystko dobrze wyjaśnione, dobór leczenia, bardzo dobry kontakt

lekarz Sławomir Kaczmarek

Klinika Zielona Osada
Polna 102
62-800 Kalisz

Serdecznie nie polecam wizyty u tego lekarza. Badanie 4 minuty, zero zrozumienia, jakiegokolwiek podejscia, podczas wizyty rozmawiał 20 minut przez telefon. Na koniec powiedział,, ofiara spełniona 300 zł pani przy biurku zapłacić,, i podał karteczkę odnośnie następnego badania za 350 zl. Tragedia narodowa.
Opinia dodana przez: Ewa

lek. dent. Alicja Mrozińska-Marczak

Przychodnia Medicus Filia w Kaliszu
Górnośląska 37a
62-800 Kalisz

Pani doktor bardzo uprzejma. Wszystko wyjaśniła, dzięki czemu byłem spokojniejszy. Leczenie również bez zarzutów. Polecam

dr Marek Sierakowski

Majkowska 13a lok. 21
62-800 Kalisz

Zabieg miał polegać na zdjęciu wrosniętego paznokcia z palucha stopy. Podczas pierwszej wizyty okazało się, że lekarz nie ma dla pacjenta czasu, bo spieszy się do szpitala (jego godziny przyjęć jeszcze nie minęły). Pierwszą wizytę chciał ograniczyć do zdezynfekowania palca i naklejenia plastra z opatrunkiem. Za to chciał skasować 70 zł. Po naciskach pacjenta postanowił wykonać zabieg, choć stwarzał mnóstwo problemów - to buty pacjent ma nieodpowiednie, to zabieg zajmie ...

lekarz Andrzej Proszowski

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Oddział Gastroenterologii Jednodniowej "MEDYK" Kalisz
Podkowińskiego 2
62-800 Kalisz

Dr. Proszowski uratował mi życie. Dla mnie i mojej rodziny najlepszy chirurg na świecie. Bardzo kompetentny, przemiły i skuteczny. Polecam
Opinia dodana przez: Magda

lekarz Stanisław Tambor

Ortopeda, Chirurg ogólny

Przychodnia Medicus Filia w Kaliszu
Górnośląska 37a
62-800 Kalisz

Masakra ! Jestem po skręceniu stawu skokowego i naderwanych wiązadeł - pan Tambor stwierdził że to pierdoły i wypisał 5 dniowe zwolnienie + altacet na obrzęk oraz powiedział miłe słowa: musi boleć i będzie bolało przez długi czas. Pytając o chorobę odpowiada: jaka pani "ciemna" i śmieje sie z pacjenta. Razem wizyta trwała 1,5 minuty!

Renata Kubisiak

Ortodonta, Stomatolog

Niecała 5
62-800 Kalisz

leczylam sie u niej ortodontycznie (staly aparat). Za wszystko musialam placis,przyklejenie kostek itp a leczenie przeciagalo sie w nieskonczonosc!!! Omijajcie ten gabinet!!!
Dziwię się powyższym opiniom. Lekarz po opowiedzeniu przez mnie gdzie boli i jak, odpowiednio zbadał i od razu znalazł przyczynę! Pilnie skierował do szpitala. Bardzo przyjemny i z poczuciem humoru. Po wizycie, mimo wizji szpitala, wyszedłem podniesiony na duchu.