lek. dent. Joanna Gralak

Polecam Miła i uprzejma Pani doktor Bezboleśnie naprawiła ząb tłumacząc wszystko krok po kroku Polecam

Bardzo miła kobieta, uprzejma, jednak jako lekarz bardzo mnie zawiodła. Przez pół roku mówiła ze moje zęby są zdrowe, mimo ze miałam ubytek w siódemce i było to widoczne, ja jednak ufałam lekarzowi.Gdy przyszłam z ogromnym promieniującym bólem, Pani nie wiedziała co mnie boli i strzelała, którego zęba ma leczyć i odesłała mnie do domu... przy następnej wizycie chciała kanałowo leczyć zdrowego zęba!!Ból zęba tak się nasilał, że postanowiłam iść do innego dentysty- ten od razu zauważył, który to ząb, poświecił mi czas, wyleczył zęba i ból ustał. Niestety nie ...

Bardzo miła kobieta, uprzejma, jednak jako lekarz bardzo mnie zawiodła.
Przez pół roku mówiła ze moje zęby są zdrowe, mimo ze miałam ubytek w siódemce i było to widoczne, ja jednak ufałam lekarzowi.Gdy przyszłam z ogromnym promieniującym bólem, Pani nie wiedziała co mnie boli i strzelała, którego zęba ma leczyć i odesłała mnie do domu... przy następnej wizycie chciała kanałowo leczyć zdrowego zęba!!Ból zęba tak się nasilał, że postanowiłam iść do innego dentysty- ten od razu zauważył, który to ząb, poświecił mi czas, wyleczył zęba i ból ustał. Niestety nie polecam bo przez Panią prawie straciłam zęba :(

Zdecydowanie polecam.Bardzo miła i kompetentna.Dokładnie i profesjonalnie wykonuje swoją pracę.Miła i solidna , znieczulenia wykonuje bezboleśnie. POLECAM

Bardzo miła i delikatna Pani doktor Pomogła mi w bólu zęba Naprawa zęba calkiem bezbolesna i odrazu ulga :)

Stanowczo i bezwzględnie nie polecam . Bardzo słaba, niekompetentna i nie uczciwa . Postawiły złą diagnozę niszcząc mi zdrowe zęby- inni stomatolodzy po obejrzeniu prześwietlenia rtg uznali, że zęby były zdrowe i nie wymagały leczenia kanałowego Ogromny dramat !!!!!