Stomatolog Kalisz

Przychodnia EURODENT
Serbinowska 5
62-800 Kalisz

Trochę szukałam i patrzyłam na zdanie i opnie innych. Teraz ze swojego wyboru jestem bardzo zadowolona z wizyty u dr Brodnickiego. W moim przypadku, który nie był wielce skomplikowany trzeba było chirurgicznie ( coś tam zrobić ), a Pan doktor się tym też zajmuje. Odpowiednie podejście do pacjenta wzbudza spokój i zaufanie do lekarza. Lekarz tłumaczy co będzie robione więc człowiek się tak nie obawia, a lekarz przy tym jest miłą osobą w pełni profesjonalną. Polecam !

Opinia dodana przez: Aleksandra B

ul.Lipowa
Kalisz

bardzo dobry fachowiec, mily czlowiek, mialem robionych kilka zebow,bez bolu, wszystko jest ok,zonie pan doktor wstawil zeba implantem i tez jest zadowolona,polecam.

ul. Legionów 19 A/C
62-800 Kalisz

WSPANIAŁY ,PROFESJONALNY LEKARZ Nareszcie przestałam się bać borowania Będzie już zawsze moim stomatologiem.

Opinia dodana przez: ANNA

Górna / staszica
62-800 Kalisz

jak narazie najlepszy stomatolog u jakiego byłam. Dzięki niemu i jego fachowemu podejściu pozbyłam się strachu przed dentystą. Chodzę do niego już od roku, fakt że trochę kosztuje ale warto. Mam wyleczone i zdrowe zęby. Z czystym sumieniem polecam

rondo Wojska Polskiego 48
62-800 Kalisz

Polecam w 100% Solidna Uprzejma i Godna polecenia .... byłam sprawdziłam i moge potwierdzic właśnie taka jest pani Marta wszyscy inni mogą się skryć ....

Opinia dodana przez: Madzia

Barbara Drobniewska nowicka

Stomatolog, Chirurg szczękowo twarzowy

Specjalistyczny Gabinet Stomatologiczny
Miedziana 4
62-800 Kalisz

Nie wiem, jak jest teraz, ale kiedyś p. Drobniewska była ordynatorem chirurgii szczękowo-twarzowej w Kaliszu. Wtedy właśnie pod jej okiem przechodziłem dość poważny zabieg. Zawsze była bardzo uprzejma, a przy tym rzeczowa, dokładna. Ma opinię świetnego fachowca.

Spółdzielcza 14 (wejście od Głogowskiej)
62-800 Kalisz

Brak w RP tak doskonałych specjalistów,którzy z swoją fachowością pomagają pacjentom.Uważam,że u Pani Szymańskiej z pełną świadomością warto się leczyć.Ryszard z małopolski

Opinia dodana przez: Ryszard

ul. ks. Stanisława Piotrowskiego 2/2
62-800 Kalisz

Kompetentny, rzeczowy. Wie co robi, poświęca dużo czasu pacjentowi. Tłumaczy co zrobić i jak zrobić, aby pacjent był zadowolony no i oczywiście pozostawia wolny wybór. Polecam.

Opinia dodana przez: Magalena

Korczak 35
Kalisz

dzięki pani dr pozbyłem się strachu przed dentystą i wreszcie wyleczyłem wszystkie zęby,szczerze polecam

Szpital Zespolony im. Ludwika Perzyny
ul. Polna
62-800 Kalisz

Polecam Pana doktora w 100%. Bałam się wyrwania zęba,a poszło bezboleśnie,szybko i profesjonalnie. Juz na drugi dzień super się goi bez antybiotyku.

Stomatolodzy w mieście Kalisz