lek. dent. Daniel Błaszczyk

Profesjonalny Lekarz godny polecenia. Ciepłe i przyjazne podejście do pacjenta. Cierpliwy w odpowiadaniu na nurtujące pytania. Odczarowuje stereotyp dentysty. Po wizycie wychodzi się z uśmiechem i z chęcią wraca się na kolejne. Jestem w stu procentach usatysfakcjonowana z leczenia.

Lekarz z fantastycznym podejściem. Bardzo dokładny i rzeczowy. Po moich dotychczasowych "przejściach" ze stomatologami podchodziłam sceptycznie do wizyt. Pan Doktor odmienił moje spojrzenie. Super. Polecam z czystym sercem :-).

Lekarz godny polecenia, przesympatyczny, dokładny, budzący zaufanie. Po pierwszej wizycie już wiem, że będę stałą pacjentką

Lekarz z niesamowitym podejściem, znajacy się na rzeczy. Odmienił moje spojrzenie na dentystów. Zacząłem chodzić do niego i skończyły się moje problemy z zębami.

Rzeźnik! !!! Panie DOKTORZE mamy XXI wiek a nie XVIII!!! Radzę się doksztalcic a nie eksperymentować na pacjetach!!!Jak się czegoś nie umie to się niepodejmuje!!! Nie polecam i odradzam! !! SADYSTA