Lidia Kucharska-Podwapińska

Zdecydowanie nie !! nie polecam. Podejście do pacjenta?? tragedia. Miałam wrażenie, że Pani za darmo wykonuje swoją pracę i jest szalenie niezadowolona, że w ogóle raczyłam skorzystać z jej usług.

Najlepszy stomatolog w Kaliszu polecam. Pani doktor zawsze uśmiechnięta i miło wita pacjentów, duża wiedza i doświadczenie pełen profesjonalizm. POLECAM.

Najlepsza!!! Od lat jestem w 100% zadowolona, dziwią mnie inne opinie.. Malkontentow u nas stanowczo za duzo. A czlowiek to zywy organizm!!!

zdecydowanie nie polecam. wszystkie zęby "leczone" przez panią doktor nadają się tylko do ponownego leczenia. na dodatek jako pamiątkę można w super dokładnie wyleczonym zębie znaleźć watę... szkoda czasu i pieniążków

Jestem pacjentka Pani doktor od dawna. I mimo, ze czasem trafialam z roznych przyczyn (np. nieobecnsc pani doktor), to zawsze do niej wracam i dopiero tutaj czuje sie pewnie. Profesjonalnaw 100%, mila, czlowiek czuje sie dla niej naprawde istotny. POLECAM !!!! Wierna pacjentka

Wierna pacjentka

bardzo sympatyczna p.doktor, fachowa ręka...

bardzo sympatyczna p.doktor, fachowa ręka...

Trafiłam do gabinetu p. dr. z ogólnym bałaganem w jamie ustnej.Uważam że to był mój bardzo dobry wybór.Pełne zaufanie, fachowość, profesjonalizm. Jestem bardzo zadowolona.EWA

Jestem bardzo zadowolona.EWA

Zdecydowanie najlepszy stomatolog w tym mieście. Nie wiem od ilu lat jestem jej pacjentką, ale mam nadzieję, że nie będę musiała tego zmienić. 100% zaufania, a to dla mnie najważniejsze. Wczuwa się w pacjenta i jego emocje, ma świetny, nowoczesny sprzęt i pewną rękę. Śmiało polecam.