lek. dent. Barbara Bartosz

3,4
3,3

Jestem pacjentką pani dr od 20 lat ,na dzisiejszej wizycie rozmawiałyśmy o wypełnieniu zęba z pierwszych wizyt u pani doktor .Do dzisiaj pamiętam z jakim uporem i zaangażowaniem pani dr Barbara Bartosz walczyła żeby odbudować to co z niego zostało (a zostało niewiele bo 1/5) i udało się tego dokonać .Doskonały lekarz ,którego cechuje profesjonalizm, skuteczność,cierpliwość .Polecam bardzo mocno.Dziekuję za możliwość leczenia u pani dr Barbary Bartosz.

Wizyta z dzieckiem. Do leczenia 2 ząbki- umówione na godzinę, ale przełożone bo pani doktor nie pasowało. Byłyśmy punktualnie. Małoda boi sie dentysty i liczyłyśmy na nieco delikatniejsze podejście, ale gdybym to ja siedziała na tym fotelu to chyba sama bym sie bała. Pani doktor bardzo opryskliwa, spieszyła się, warczała na małą, straszyła że ma więcej nie przychodzić jak będzie się tak zachowywać- a co ważne, nie wierciła się ani nie opierała, po prostu dawała znać, że ją boli. Nawet nie zamykała buzi. Pani doktor zapomniała, że byłyśmy umówione na leczenie dwóch zębów, a nie jednego, więc przy drugim spieszyła się jeszcze bardziej. I była jeszcze bardziej nieuprzejma. To była nasza ostatnia wizyta, ząbek boli do tej pory.

Jestem pod wrazeniem fachowosci i uprzejmosci Pani doktor. To stomatolog godny polecenia 😄Pelen profesjonalizm

Co za bzdura! Ja i moja rodzina korzystamy z uslug pani dr Bartosz od ponad 2o lat i nie zdarzylo mi sie na niej zawiezc! Jej wypelnienia po prostu nie wypadaja! zawsze poswieca tyle czasu ile potrzeba a nie tyle co ma przeznaczone ,dlatego zdarzaja sie opoznienia , zreszta pani dr uprzedza, ze godz wizyty moga ulec przesunieciu. Mialem 10 lat gdy na boisku szkolnym zlamalem do polowy jedynke gorna , dzieki odbudowie p.dr do tej pory ciesze sie nia, a sam zostalem juz ojcem ! Rzetelnosc, odpowiedzialnosc no i ...

Mialem 10 lat gdy na boisku szkolnym zlamalem do polowy jedynke gorna , dzieki odbudowie p.dr do tej pory ciesze sie nia, a sam zostalem juz ojcem ! Rzetelnosc, odpowiedzialnosc no i to wyczucie estetyki ponad wszystko ! To zwlaszca dla tych, co ciagle chodza a efektow nie widac! Polecam wszystkim a szczegolnie jesli macie cos z czym inni sobie nie poradzili !!

Bardzo profesjonalna i dokładna! Radzi sobie z przypadkami w których nie jeden dentysta rozkłada ręce.

Niesamowite, jak Pani doktor z tak długim stażem pracy nie uległa rutynie i nadal traktuje każdego jednego pacjenta jako absolutny priorytet. Chce się wracać!

Nie polecam dla dzieci, brak empatii, wysokie ceny. Byłam u wielu stomatologów ale z takim nieumiejętnym podejściem do dziecka jak Pani doktor się nie spotkałam.

Absolutnie nie polecam !!!! Nie nadaje się do pracy z dziećmi, brak jej cierpliwości, jest nieuprzejma i wyniosła. No

nie szanuje pacjentow przjmuje pacjentow umowionych na dana godzine z okolo 2 godz.opoznieniem .jest arogancka ajej leczenie budzi wiele watpliwosci .moi znajomi tez z niej zrezygnowali zachowuje sie jakby robila laske ze kogos umowi na wizyte .a to przeciez leczenie za niemale pienidze ,jest to oburzajace