lek. dent. Barbara Bartosz

Miałam przyjemność poddać się wielu zabiegom u Pani doktor i jestem pod ogromnym wrażeniem jej podejścia do pacjenta, kompetencji i profesjonalizmu.Całkowicie zaangażowana w swą pracę, uprzejma z empatycznym podejściem do człowieka.Rzeczowo wyjaśnia wszelkie zagadnienia co sprawia, że pacjent czuje się w gabinecie komfortowo.Pani doktor uratowała mi dwa zęby, które poprzedni stomatolog spisał na straty oraz podarowała mi piękny uśmiech bez konieczności zakładania aparatu ortodontycznego.Bardzo gorąco polem wszystkim, którzy pragną mieć zdrowe zęby i piękny uśmiech.

zaangazowany poswiecajacy pacjentowi czas lekarz,b sympatyczne i profesjonalne podejscie, dokładne badanie, wywiad ,skuteczne leczenie

Bardzo niemiła, nieempatyczna, droga i mało fachowa. Nie polecam nikomu. Szczególnie nie dla dzieci. Na moją córkę krzyczała.

Ordynarna pastwila sie nademna przy zakladaniu zwyklego wypelnienia!!!zalozyla wypelnienie za wysoko przez 15 minut kazala nagryzac tak zwana kalke!-!w efekcie i tak pomimo moich uwag ze nie moge zagryzc zebow stwierdzila ze sie przyzwyczaje!!-szok chodzilam tak 2 tygodnie zanim przyjal mnie inny lekarz!--a do tego nastepnego dnia po wizycie cala jama ustna wypelnila sie bolesnymni nadzerkami!--pani doktor nie przestrzega podstawowych zasad higieny!--a dobre opinie wpisuje chyba sobie sama!-!nie powinna byc lekarzem!!

Bardzo hamska !!!!!miala trudnosci z leczeniem kanalowym mojego zeba wiec za to wyzywala sie na mnie !!!nie miala kamery czy jak sie to teraz nazywa tylko kanaly udrazniala szczoteczka bo bylo to kilka lat temu a podejrzewam ze teraz tez nie ma tego urzadzenia do leczenia kanalowego byla tak opryskliwa ze powiedziala ze jesli nie zjawie sie na wizyte w dniu ktory ona wyznaczy to mam sobie sxukac innego lekarza!!a ja nie moglam bo. W tych godzinach bylam w pracy!!!wiec nie przyjela mnie!!!!przypominam ze to byla wixyta prywatna za nie male pieniadze!!!jak sie pozniej okazalo u innego stomatologa ktory podjal sie leczenia tego zeba ,po zrobieniu rentgena lekarz poinformowal mnie ze pani doktor podczas udrazniania kanalow zlamala szczoteczke w kanale mojego zeba i nie mogac jej wydobyc na to wszystko zalozyla wypelnienie a nastepnie koronke!--w nastepstwie tego czekal mnie zabieg chirurgicxny usuniecia zlamanej szcxoteczki w kanale horror!!!sprawa do sadu!!

Wizyta z dzieckiem. Do leczenia 2 ząbki- umówione na godzinę, ale przełożone bo pani doktor nie pasowało. Byłyśmy punktualnie. Małoda boi sie dentysty i liczyłyśmy na nieco delikatniejsze podejście, ale gdybym to ja siedziała na tym fotelu to chyba sama bym sie bała. Pani doktor bardzo opryskliwa, spieszyła się, warczała na małą, straszyła że ma więcej nie przychodzić jak będzie się tak zachowywać- a co ważne, nie wierciła się ani nie opierała, po prostu dawała znać, że ją boli. Nawet nie zamykała buzi. Pani doktor zapomniała, że byłyśmy umówione na leczenie dwóch zębów, a nie jednego, więc przy drugim spieszyła się jeszcze bardziej. I była jeszcze bardziej nieuprzejma. To była nasza ostatnia wizyta, ząbek boli do tej pory.

Nie polecam dla dzieci, brak empatii, wysokie ceny. Byłam u wielu stomatologów ale z takim nieumiejętnym podejściem do dziecka jak Pani doktor się nie spotkałam.

Jestem pacjentką pani dr od 20 lat ,na dzisiejszej wizycie rozmawiałyśmy o wypełnieniu zęba z pierwszych wizyt u pani doktor .Do dzisiaj pamiętam z jakim uporem i zaangażowaniem pani dr Barbara Bartosz walczyła żeby odbudować to co z niego zostało (a zostało niewiele bo 1/5) i udało się tego dokonać .Doskonały lekarz ,którego cechuje profesjonalizm, skuteczność,cierpliwość .Polecam bardzo mocno.Dziekuję za możliwość leczenia u pani dr Barbary Bartosz.

Absolutnie nie polecam !!!! Nie nadaje się do pracy z dziećmi, brak jej cierpliwości, jest nieuprzejma i wyniosła. No

Jestem pod wrazeniem fachowosci i uprzejmosci Pani doktor. To stomatolog godny polecenia 😄Pelen profesjonalizm