lek. dent. Barbara Bartosz

Bardzo profesjonalna i dokładna! Radzi sobie z przypadkami w których nie jeden dentysta rozkłada ręce.

Niesamowite, jak Pani doktor z tak długim stażem pracy nie uległa rutynie i nadal traktuje każdego jednego pacjenta jako absolutny priorytet. Chce się wracać!

Co za bzdura! Ja i moja rodzina korzystamy z uslug pani dr Bartosz od ponad 2o lat i nie zdarzylo mi sie na niej zawiezc! Jej wypelnienia po prostu nie wypadaja! zawsze poswieca tyle czasu ile potrzeba a nie tyle co ma przeznaczone ,dlatego zdarzaja sie opoznienia , zreszta pani dr uprzedza, ze godz wizyty moga ulec przesunieciu. Mialem 10 lat gdy na boisku szkolnym zlamalem do polowy jedynke gorna , dzieki odbudowie p.dr do tej pory ciesze sie nia, a sam zostalem juz ojcem ! Rzetelnosc, odpowiedzialnosc no i ...

Mialem 10 lat gdy na boisku szkolnym zlamalem do polowy jedynke gorna , dzieki odbudowie p.dr do tej pory ciesze sie nia, a sam zostalem juz ojcem ! Rzetelnosc, odpowiedzialnosc no i to wyczucie estetyki ponad wszystko ! To zwlaszca dla tych, co ciagle chodza a efektow nie widac! Polecam wszystkim a szczegolnie jesli macie cos z czym inni sobie nie poradzili !!

nie szanuje pacjentow przjmuje pacjentow umowionych na dana godzine z okolo 2 godz.opoznieniem .jest arogancka ajej leczenie budzi wiele watpliwosci .moi znajomi tez z niej zrezygnowali zachowuje sie jakby robila laske ze kogos umowi na wizyte .a to przeciez leczenie za niemale pienidze ,jest to oburzajace