lek. dent. Paweł Jarus

2,9

Korzystam od lat z usług Pana Jarusa. Doskonały dentysta. Polecam z czystym sumieniem! I prywatnie i na kasę chorych, zawsze ten sam, uśmiechnięty, delikatny.

I prywatnie i na kasę chorych, zawsze ten sam, uśmiechnięty, delikatny.

Serdecznie polecam. Bardzo dobry kontakt. Pierwsza wizyta przebiegła sprawnie i profesjonalnie w miłej atmosferze. Strach związany z usunięciem dwóch ósemek był ogromny ale Pan Doktor potrafił rozluźnić atmosferę. Zostałem szczegółowo poinformowany o przebiegu leczenia i o jego możliwościach. Lekarz odpowiada na każde pytanie rzeczowo. Osobiście bardzo polecam Pana Doktora.

Jestem osobą z tego samego środowiska,co ten pan Lekarz-służba zdrowia- i przyznam że z większym chamstwem i brakiem empatii nie spotkałam się nigdy.Bez rękawiczek i choćby opłukania rąk przystąpił do grzebania w mojej jamie ustnej, pokręcił, poborował i włożył zeniby lekarstwo...kilka godzin później wróciłam z bólem i opuchlizną a on wyprosił mnie mówiąc,że punkty na dziś wyrobił i idzie do domu...Po nieprzespanej nocy i przedawkowaniu leków przeciwbólowych trafiłam do innego,prawdziwego stomatologa.Skandaliczne postępowanie,żenujące zachowanie...wstyd,że ta marna podróbka dentysty żyje poniekąd z moich funduszy!Zdecydowanie nie polecam!!!

Bardzo chamski nie przyjemny zle zrobił ,bòl się nasila,napuchłam a on nawet nie chciał mnie przyjąć bo szykował się do domu i był bardzo ordynarny nawet nie dopuszcza do słowa.potwierdzam robi bez rękawic bez maseczki.Nie polecam wręcz ostrzega!

mnóstwo pacjentów świadczy samo o sobie, profesjonalizm bez zbędnych ceregieli

mnóstwo pacjentów świadczy samo o sobie, profesjonalizm bez zbędnych ceregieli

Od lat leczę się u Pana doktora a na prawdę mam słabe zęby i nie mogę powiedzieć złego słowa, poświęca mi na prawdę tyle czasu ile potrzeba, jeszcze żadna plomba mi nie wypadła a mam je w większości zębów. Wiadomo jak każdy ma leprze i gorsze dni ale nigdy nie był wulgarny i chamski. Nie wiem skąd się biorą te opinie. Jestem bardzo zadowolona z leczenia i póki wykonuje ten zawód nie odważę się iść do nikogo innego... Jedno jest faktem- dość długi okres oczekiwania na wizytę jak i w kolejce w przychodni zwykle jest poślizg w przyjęciach...

Leczenie prywatne:uprzejmy,grzeczny,delikatny, budzi zaufanie, dokladnie wyjasnia istote leczenia, nie liczy sie z czasem. Leczenie w przychodni: Ordynarny, agresywny, wrecz chamski, bez jakichkolwiek wyjasnien, praca "tasmowa" protezy robione na akord (5 min i nastepny!), plomba po tygodniu wypada. Nie polecam, chyba ze zmieni stosunek do ludzi...

Absolutnie nie polecam! Chamstwo i jeszcze raz chamstwo!

Absolutnie nie polecam! Chamstwo i jeszcze raz chamstwo!

Naprawdę sympatyczny, uczciwy i profesjonlny stomatolog. Złej opinii o doktorze nie mogę powiedzieć ani ja ani nikt ze znajomych, którzy do niego chodzą.

korzystałam z usług P.doktora-wszystko było na najwyższym poziomie-uprzejmy,fachowy,dbający o komfort pacjenta przy zabiegu-polecam!