lek. dent. Maciej Kurzawa

Chirurg stomatolog, Protetyk, Stomatolog

Naprawdę wspaniały lekarz. Zawsze bałam się dentystów teraz lecze zęby bez strachu. Profesjonalny, miły i przede wszystkim ludzki. Nieważne czy to wizyta prywatna czy na kase zawsze uśmiechniety :) polecam z czystym sumieniem :) p.s. no i przystojny ;)

Super lekarz zadzwoniłam rano a już za pół godziny zostałam przyjęta , lekarz miły delikatny nawet nie czuć znieczulenia, od dziecka chodziłam do dentysty do Kalisza który grubo kasowal od piątku potrzdbowalam wizyty ale mój lekarz mnie olal , za to Pan doktor Kurzawa rewelacja a w dodatku bardzo przystojny , od razu umowilam się na kolejną wizytę , od dzisiaj ząbki leczę u Pana Macieja :)

Pełen profesjonalizm lekarza dentysty. Kulturalny, miły, widać, że dba o dobrą opinię i ma żyłkę do tego zawodu. Co najważniejsze w pełni wytłumaczy "co i jak" w naszej sprawie i nie narzeka, jak większość dentystów. Estetyczny i schludny gabinet. Informacja sms przypominająca na tydzień przed o wizycie. Super!

Bardzo miły lekarz, dokładny i delikatny. Gabinet bardzo schludny. Jedyną wadą są kolejki, niestety tak to już jest z dobrymi lekarzami. Od teraz nie boję się stomatologów. ;)

Bardzo dobry dentysta. Zastrzyk znieczulajacy i dalsze leczenie bezbolesne. Cene podaje przed leczeniem!

Bardzo dobry dentysta. Zastrzyk znieczulajacy i dalsze leczenie bezbolesne.
Cene podaje przed leczeniem!

Wciąż poszukujesz "Chirurg stomatolog Lisków"?

STOMATOLOGIA, PROTETYKA
Graniczna 78 A