lek. dent. Maciej Kurzawa

Chirurg stomatolog, Protetyk, Stomatolog

6 lat temu Pan Doktor zrobil mi 6 zębów na implantach i po tym czasie mogę smiało powiedziec ze to była dobra decyzja żeby robić zęby u młodego implantologa. Kilku innych rozlożyło ręce i odesłało mnie z kwitkiem. Dr Kurzawa stwierdził że jestem przypadkiem bardzo trudnym ale nie beznadziejnym i podejmie się zrobienia implantów. Mineło 6 lat więc mogę powiedzieć że wszystko się udało! Najlepszy implantolog i wspaniały człowiek. Lekarz z powołania. Doktorze dziękuję.

Super lekarz zadzwoniłam rano a już za pół godziny zostałam przyjęta , lekarz miły delikatny nawet nie czuć znieczulenia, od dziecka chodziłam do dentysty do Kalisza który grubo kasowal od piątku potrzdbowalam wizyty ale mój lekarz mnie olal , za to Pan doktor Kurzawa rewelacja a w dodatku bardzo przystojny , od razu umowilam się na kolejną wizytę , od dzisiaj ząbki leczę u Pana Macieja :)

Pełen profesjonalizm lekarza dentysty. Kulturalny, miły, widać, że dba o dobrą opinię i ma żyłkę do tego zawodu. Co najważniejsze w pełni wytłumaczy "co i jak" w naszej sprawie i nie narzeka, jak większość dentystów. Estetyczny i schludny gabinet. Informacja sms przypominająca na tydzień przed o wizycie. Super!

Naprawdę wspaniały lekarz. Zawsze bałam się dentystów teraz lecze zęby bez strachu. Profesjonalny, miły i przede wszystkim ludzki. Nieważne czy to wizyta prywatna czy na kase zawsze uśmiechniety :) polecam z czystym sumieniem :) p.s. no i przystojny ;)

Bardzo miły lekarz, dokładny i delikatny. Gabinet bardzo schludny. Jedyną wadą są kolejki, niestety tak to już jest z dobrymi lekarzami. Od teraz nie boję się stomatologów. ;)

Bardzo dobry dentysta. Zastrzyk znieczulajacy i dalsze leczenie bezbolesne. Cene podaje przed leczeniem!

Bardzo dobry dentysta. Zastrzyk znieczulajacy i dalsze leczenie bezbolesne.
Cene podaje przed leczeniem!

Rewelacja. Usunelam dwie ósemki, których nikt nie chciał usunąć bo każdy kierował mnie na chirurgie szczękowa a Pan Doktor usunął je bez problemu. Żadnego bólu-super. Miesiąc temu wyleczył mi ząb kanałowi i założył mi most na 3 zęby. Wygląda pięknie-jak moje własne zęby. Lekarz przez duże L. Teraz Dr Maciej robi protezę mojej mamie.dam znać o jej opinii. P.S. Naprawdę przystojny :-P

Teraz Dr Maciej robi protezę mojej mamie.dam znać o jej opinii.
P.S. Naprawdę przystojny :-P

Ja również polecam wizytę u Pana Macieja. Jeszcze nigdy nie byłam u tak dobrego stomatologa a odwiedziłam ich wielu. Jedyny minus: za długo trzeba czekać na wolny termin. no i rzeczywiście Pan Doktor przystojny, ciekawe, czy ma żonę? ;)

no i rzeczywiście Pan Doktor przystojny, ciekawe, czy ma żonę? ;)

Bardzo dobry specjalista, mimo młodego wieku bardzo dobrze zna sie na swojej pracy;)kilka miesięcy temu byłem wyrwać ósemkę u doktora Macieja i zrobił to bardzo profesjonalnie. Bardzo polecam tego pana...a tak na marginesie to dzięki niemu przestałem bać sie dentysty;) Pozdrawiam...Mieszkaniec Liskowa;)

Pozdrawiam...Mieszkaniec Liskowa;)

Bardzo dobry, rzetelny w swojej pracy dentysta. Zna sie na rzeczy, jest staranny. Podczas wizyty czuje się swobodnie i spokojnie:)

Bardzo dobry, rzetelny w swojej pracy dentysta.