Maciej Kutnicki

prawdziwy rzemieslnik w swoim fachu,przeprowadzal ekstrakcje mojej gornej osemki,zrobil to blyskawicznie,pozniej zaszyl rane a dzisiaj usunal szwy,wszystko poszlo idealnie,ani sladu suchego zebodolu,ktorego sie obawialem,polecam dr.Macieja-jesli ekstrakcja to tylko u Niego

FACHOWIEC Wyrywałam ósemkę pierwszy raz, strach był ogromny ale ból przezwyciężył, trafiłam do doktora z polecenia i jestem bardzo szczęśliwa ! Rzetelny lekarz z poczuciem humoru, bardzo dobrze zrobił znieczulenie więc żadnego bólu! Samo wyrywanie trwało do 10 min ( ząb w połowie zatrzymany więc trudniejszy do wyciągnięcia), ranka zaszyta, bez większego opuchnięcia i bez powikłań, cena przystępna. Polecam!

FACHOWIEC

U Pana Doktora rwałam kilka ząbków i to w bardzo trudnej sytuacji w szczęce. Umiejętności Pana Doktora są niesamowite, szybko, sprawnie, czysto, z poczuciem humoru. Polecam, nawet tym najbardziej strachliwym, gdy muszą skorzystać z takiego zabiegu.

Pan Maciej jest dobrym chirurgiem, robi dobrze znieczulenia i podobno protetykę.Myślę,że powinien skupić się na tych umiejętnościach i te właśnie doskonalić, dla swojego dobra.Leczenie zachowawcze wychodzi mu bardzo kiepsko.Podczas wizyty jest bardzo miły i nawet potrafi być czarujący, ale nie ma to nic wspólnego z dobrą psychologią. Jego główną wadą jest fakt, że nie potrafi przyznać się do popełnionego błędu lekarskiego i wziąć odpowiedzialność za popełniony czyn. Życzę panu doktorowi, żeby w Nowym Roku nad tym się zastanowił.

Jestem pełna podziwu dla Dr. Kutnickiego. Ponad 6 lat nie chodziłam do stomatologa, bo miałam bardzo złe wspomnienia... Niestety nadeszła chwila kiedy ból zwyciężył, wtedy dostałam od znajomego telefon do Doktora. W ciągu paru minut usunął mi trzy korzenie z szóstki, przy tym zrobił to bezboleśnie, a więcej było śmiechu niż strachu :) Człowiek, który nie dość, że jest świetnym chirurgiem jest także doskonałym psychologiem..ehh gdyby każdy dentysta podchodził w taki sposób do pacjenta to taka wizyta nie byłaby niczym strasznym. Uwielbiam tego człowieka.

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Ząbki"?

Wojciech Jasionek

Chirurg stomatolog