lek. med. Maciej Makowski

Maciej Makowski specjalista ortopeda traumatolog.Absolwent Akademii Medycznej w Warszawie,związany zawodowo z Kliniką CMKP im.A.Grucy w Otwocku,gdzie odbywał rezydenturę a obecnie pracuje na stanowisku Starszego Asystenta Kliniki Chirurgii Urazowej i Ortopedii. Od 2009 członek zarządu Sekcji osteosyntezy PTOiTr.Uczestnik i wykładowca licznych kursów doskonalących. Zajmuje się leczeniem operacyjnym i zachowawczym urazów kończyny górnej i dolnej ze szczególnym uwzględnieniem stawu skokowego(sk...

Cudowny , wspaniały człowiek a przede wszystkim świetny specjalista!!! Gdoby nie on mój maz juz dawno by nie miał nogi.. minął rok a mój mąż chodzi !! Zawsze dokładny, wszystko dokładnie opisuje i odpowiada na wszelkie pytania! ! Polecam z całego serca! ! !

Doktor Makowski to świetny specjalista. Po wizytach u kilku ortopedów wreszcie trafiłem do dr Makowskiego, który trafnie zdiagnozował i przeprowadził leczenie mojego nietypowego schorzenia. Leczenie wymagało kilku operacji i wszystkie przebiegły pomyślnie. Pan doktor jest szczerze zainteresowany pacjentem, analizuje, docieka i konsultuje, cierpliwie odpowiada na wszelkie pytania i wątpliwości. To bardzo życzliwy człowiek, podchodzący do swojej pracy z pasją, prawdziwy lekarz z powołania. Polecam!

Lekarz poświecił mi może minute, popatrzył na zdjęcie rtg i odesłał do szpitala na operacje. Na moje pytanie dlaczego, skoro opis zdjęcia mówi, że wszystko jest ok, odpowiedział, ze dla niego nic nie jest ok. Na pytanie jak będzie wydladał przebieg leczenia teraz, odpowiedział, że to zależy od magika, który mnie przejmie i on nie udzieli mi żadnych informacji

Wspaniały człowiek i doskonały lekarz. Niesamowite podejście i pełen profesjonalizm. Po okropnych przeżyciach z innymi lekarzami ,poczy Ulam sie bezpieczna. Dziś jestem pewna,ze lepiej trafić nie mogłam. Dziękuje:)

Ulam sie bezpieczna. Dziś jestem pewna,ze lepiej trafić nie mogłam. Dziękuje:)