lekarz Maciej Walkowiak

2,7
2,6
2,7
2,5

Jeżeli lubisz tracić czas, a przy okazji szastac pieniędzmi to śmiało możesz iść do tego lekarza 😉 oczywiście nie polecam. Podejścia do pacjenta nie ma, chamski, bezczelny człowiek. Bez obycia i kultury. Reszta jest oceniona, czyli ogólnie wypada słabo. Widać wypalenie zawodowe. Nie pozdrawiam

Przyszłam do tego lekarza, gdyż mieszkam blisko, z bolącym, opuchniętym i całym czerwonym okiem. Pan doktor nawet nie spojrząc na mnie, rzucił z pretensjami: "Ale to jest gabinet prywatny, nie przyjmę pani, jak pani nie zapłaci". Zero współczucia i zrozumienia. Liczą się dla niego tylko pieniądze. Podejście do pacjenta i swojej pracy jako lekarza karygodne. Zdecydowanie nie polecam!

Byłam u tego pana 2 razy. Raz prywatnie - najgorsza wizyta u lekarza w dodatku, za którą musiałam zapłacić. Póki wszystko jest ok to stara się być miły kiedy zaczynają się kłopoty to wyłazi z niego prawdziwy charakter. Okazało się, ze szkła do okularów, które u niego robiłam są ze skazą no i zaczęły się problemy. Drugi raz niestety musiałam iść do niego kiedy robiłam badania okresowe - nie miałam wyboru. No i niestety przekonałam się jak traktuje pan doktor "państwowych" pacjentów. Był opryskliwy, wszystko robił w pośpiechu - widać było, że wizyty takich pacjentów jak ja są mu nie na rękę - a przecież też bierze od kogoś za to pieniądze. Zdecydowanie nie polecam!

Polecam tego okulistę jako lekarza poświęcającego mnóstwo czasu pacjentowi, dokładnie tłumaczy i objaśnia problem, daje sporo porad, przeprowadza gruntowne badania wzroku, ciśnienia i inne. Owszem, poleca też konkretne nazwy kropelek do oczu czy soczewek, co niektórzy mogą poczytać jako próbę wciskania, ale przecież nie trzeba od razu kupować wszystkiego, co poleci! Ogólnie jestem zadowolona i niedługo znów się wybieram.

Jest to człowiek chciwy, lubi tylko pieniądze pacientów traktuje jako dostarczycieli "szmalu",ordynarny i nieczuły. Pracuje dodatkowo w NZOZ "VISUS" skąd nagania klientów do do swej prywatnej Kliniki na ul.Grochowej.Trzymajcie się od niego jak najdalej.

Doskonaly lekarz! Przemily ale tez powazny i konkretny. Taki jaki lekarz powinnien byc. Pomaga gdzie tylko moze. Poprostu przyklad swietnego lekarza! Polecam jak najbardziej

Zdecydowanie polecam.Konkretny i rzeczowy.

Zdecydowanie polecam.Konkretny i rzeczowy.

Straszny konował bez jakiegokolwiek obycia z pacjentem.

Straszny konował bez jakiegokolwiek obycia z pacjentem.

Konkretny lekarz.Nie wciska lipy.Miły i mozna normanlnie porozmawiac.Wszyscy ktorzy napisali zła opinie to pewnie konkurencja.He pozdrawiam

Po prostu nie polecam u mnie nie trafił

Po prostu nie polecam u mnie nie trafił