Filtruj terminy

Okulista Białystok

lekarz Maciej Walkowiak

Grochowa 1 lok. 3
15-423 Białystok

Jeżeli lubisz tracić czas, a przy okazji szastac pieniędzmi to śmiało możesz iść do tego lekarza 😉 oczywiście nie polecam. Podejścia do pacjenta nie ma, chamski, bezczelny człowiek. Bez obycia i kultury. Reszta jest oceniona, czyli ogólnie wypada słabo. Widać wypalenie zawodowe. Nie pozdrawiam

dr n. med. Bogusław Żywalewski

Sienkiewicza 81/3 lok. 209
15-003 Białystok

Wstyd mi za osobę, która ocenia lekarza po trzęsących się rękach, czego nie zauważyłam przy żadnej wizycie. Lekarz bardzo kompetentny z dużym bagażem doświadczeń. Chodziłam od kilkunastu lat do różnych lekarzy, żaden nie potrafił postawić właściwej diagnozy. Przez 4 lata nosiłam soczewki, których nie powinnam nosić i wydawałam tylko zbędnie pieniądze. Miałam źle dobrane okulary przez co zaczęła mi się pogłębiać wada zdrowego oka. Doktor przy pierwszej wizycie zdiagnozował wadę ...

dr Jerzy Michnowski

Okulista

AnestMed Piotr Gałkin Specjalistyczny Anestezjologiczny Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
ulica św. Rocha 12 A
15-879 Białystok

Mój tata usuwał u niego zaćmę. Najpierw jedno oko -było ok. potem drugie - niestety źle wykonane- pozostał ciągły ból oka, słabe widzenie, nawet kilka miesięcy po zabiegu.
W międzyczasie sama poszłam na badanie (przecież przy pierwszym zabiegu się sprawdził). Nie wykonał badania na normalnym oku, tylko od razu zapuścił krople- kiedy czekaliśmy na rozszerzenie źrenic zaczął wyzywać polityków od gówna, potem żydów - że to złodzienie i oszuści, ...
Opinia dodana przez: Nina

dr n. med. Dorota Średzińska-Kita

Okulista dziecięcy

Dziecięcy Szpital Kliniczny
Waszyngtona 17
16-100 Białystok

Bardzo dobry specjalista,moja corke leczy od 12 lat,rozpoznala chorobe i zrobila jej dwie operacje na zeza,efekt widac,i kiedy corka opowiada np.swoim kolezankom,ze miala zeza i dwie operacje to jej nie wierza,co prawda wada w oku jest,ale jest mniejsza,jest pod kontrola i czeka ja laserowe usuniecie wady.Bardzo polecam.Dzieki P.doktor moja corka nie zakrywa juz wlosami oka.Dziekuje.

lekarz Iwona Witecka-Nalewajek

Okulista

NZOZ Ośrodek Okulistyczny Tęczówka Iwona Witecka-Nalewajek Poradnia Okulistyczna
Węglowa 6
15-121 Białystok

mila dobrze wyjasnia chorobe trafnie diagnozuje

dr hab. n. med. Alina Bakunowicz-Łazarczyk

Branickiego 29a
15-058 Białystok

Pani profesor z niemałym doświadczeniem, trzeba przyznać. Ale długość i sposób przeprowadzania wizyt... Cóż, co 5 minut kolejna, tak naprawdę wizyty tyle nie trwają, jedna osoba posiedzi w gabinecie 3, a druga 30 minut, więc opóźnienia są straszne, nerwicy w poczekalni się dostaje. I nie wiem, czy tylko ja mam jakieś uprzedzenie, czy naprawdę jej pomocnica jest niespecjalnie przyjemną osobą. Za to lekarka bardzo miła z optymistycznym nastawieniem do ludzi. ...

Krzysztof Sabasiński

Okulista

Gabinet Okulistyczny Vision - dr n. med. Krzysztof Sabasiński Specjalista Chorób Oczu

Białystok

To lekarz o wysokich kompetencjach Profesjonalne podejście do pacjenta Badonia szczegolowe Wszystko dokładnie wytłumaczone Mily uprzejmy Poswieca dużo czasu pacjentowi Szczerze polecam

lekarz Regina Antosiuk

Węgierki 14
15-175 Białystok

Bardzo polecam swietny lekarz, lecze sie u tej pani doktor od kilku lat, jest bardzo miła i kompetentna. Wspaniały specjalista w tej dziedzinie. Z doswiadczena naprawde polecam.

Maria Orłowska

ulica Ogrodniczki 64
15-763 Białystok

Pani doktor jest przemiłą osobą, z dużą wiedzą i doświadczeniem. Poszłam zbadać wzrok bo myślałam, że już muszę myśleć o okularach jednak uspokoiła mnie i odradziła kupowanie na wyrost skoro wady nie mam a oczy jedynie wymagają częstszego odpoczynku od pracy przy komputerze.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Joanna Biedawska-Sosińska

ulica Komisji Edukacji Narodowej 5B/10
15-687 Białystok

Nie polecam leczenia oczu u tej pani doktor, według mnie bardzo słaby specjalista. W moim przypadku nie wykryła gradówki w oku.

Do pani doktor zgłosiłam się pod koniec kwietnia z problemem w jednym oku. Problem mialam od ponad miesiąca, czułam olbrzymi dyskomfort podczas noszenia soczewki kontaktowej w tym jednym oku, uczucie suchości, ciała obcego. Dolegliwości ustępowały gdy zdejmowałam soczewkę, ale gdy po kilkudniowych przerwach nakładałam nową soczewkę, problem wracał. ...
Opinia dodana przez: Ewa

Okuliści w Białymstoku