dr hab. n. med. Alina Bakunowicz-Łazarczyk

2,6

Lekarz zupełnie niegodny polecenia. Moja córka dostała złe okulary (na słabe zezujące oko słabsze szkło). Kompetencja, w sumie jest, bo tytuł profesora. Myślę,że pośpiech psuje cały efekt. W sumie po roku leczenia (jeśli można nazwać tak dwie wizyty) efekty żadne, a nerwy u rodzica i dziecka. Myślę,że lepiej nie patrzeć na tytuły, a znaleźć lekarza z sercem dla dziecka, co tutaj zawiodło.

Pani profesor z niemałym doświadczeniem, trzeba przyznać. Ale długość i sposób przeprowadzania wizyt... Cóż, co 5 minut kolejna, tak naprawdę wizyty tyle nie trwają, jedna osoba posiedzi w gabinecie 3, a druga 30 minut, więc opóźnienia są straszne, nerwicy w poczekalni się dostaje. I nie wiem, czy tylko ja mam jakieś uprzedzenie, czy naprawdę jej pomocnica jest niespecjalnie przyjemną osobą. Za to lekarka bardzo miła z optymistycznym nastawieniem do ludzi. Dodam jeszcze, że co do skomplikowanych operacji, to wypada świetnie. Jestem kilka lat po wszczepianiu soczewek, żadnych problemów. Jeśli chodzi ...

Jeśli chodzi o jeszcze jakieś minusy, to przepisała mi raz złe, bardzo nieostre i NIETANIE okulary, więc nie mam już do niej takiego całkiem pełnego zaufania.

Bardzo dobry specjalista. Wie jak pomóc człowiekowi. Bardzo dużo osób do pani profesor uczęszcza. Bardzo miły i sympatyczny lekarz. Naprawdę polecam, sam się u niej leczę już od 5 lat. Pozdrawiam!!! ;D

Za mało czasu poświęca na wizytę.Wizyty są wyznaczane co pół roku, mam wrażenie, że są one przeprowadzane za szybko i chaotycznie.

Postanowiłem wystawić najwyższą notę ponieważ szczerze nie mogę nic zarzucić pani doktor, wysoce kompetentna i kulturalna osoba nieignorująca rodziców malutkich pacjentów, zabieg nie byl być może poważny ale był w znieczuleniu ogólnym co powodowało obawy, pani doktor swietnie potrafiła uspokoić i wykonała pracę wzorowo, maluszek pozbył się problemu, tutaj musze tez pochwalic cały personel DSK na okulistyce