dr n. med. Bogusław Żywalewski

Na codzień takich LEKARZY już się nie spotyka. Jeżeli ktoś chce uzyskać właściwą diagnozę, trafnie dobrane szkła czy poradę niech sie spieszy dopóki Pan Doktor jeszcze chce przyjmować pacjetów. Takich fachowców dziś sie nie spotyka.

Weszłam do gabinetu: stara aparatura... co tu robię? A pan doktor patrzy w moje oczy przez te stare aparaty i mówi... Odkrywa całą historię mych oczu. To efekt długich lat praktyki. Dostaję recepte na okulary - zwsze są to dobre szkła. Przy tym kulturalnie, konkretnie, miło. U poprzedniego okulisty - podczas badania z uzyciem komputera - usłyszałam zarzut "dlaczego pani nie mówi, że ma niedowidzenie ...". Ja mam mówić okuliście... Bardzo polecam pana doktora.

Bardzo polecam pana doktora.

Wstyd mi za osobę, która ocenia lekarza po trzęsących się rękach, czego nie zauważyłam przy żadnej wizycie. Lekarz bardzo kompetentny z dużym bagażem doświadczeń. Chodziłam od kilkunastu lat do różnych lekarzy, żaden nie potrafił postawić właściwej diagnozy. Przez 4 lata nosiłam soczewki, których nie powinnam nosić i wydawałam tylko zbędnie pieniądze. Miałam źle dobrane okulary przez co zaczęła mi się pogłębiać wada zdrowego oka. Doktor przy pierwszej wizycie zdiagnozował wadę za co serdecznie dziękuję i wyjaśnił problem, który w moim przypadku jest bardzo skomplikowany. W 100% polecam tego lekarza.

Czułam sie jak w ukrytej kamerze. Trzęsące się niewyobrażalnie ręcę lekarza badającego wprowadziło mnie w osłupienie. nie wiedziałam czy to objaw poważnej choroby , czy ? Jeśli to choroba to Pan doktor powinien udać się w stan spoczynku, bo wynik badania jest wątpliwy. Szkoda pieniędzy. Zlecenie na okulary nie potrafił rozczytać optyk.

Prawdziwy lekarz starej daty , posiadajacy ogromne doswiadczenie wiedzę i praktykę. Spokojnie i bardzo komunikatywnie z poziomu pacjenta mówi o chorobie - zawsze przeprowadza szczegółowe badania.

nie polecam tego lekarza z racji tego ze bardzo czesto kolejna wizyta jest już u innego lekarza...

Świetny lekarz. Doskonale dobrał mi szkła. Po 6 latach wada ta sama, nic się nie pogorszyło. Polecam serdecznie.

Jest wspanialym fachowcem niosacym pomoc i otuche potrzebujacym.A poza tym jest czlowiekiem bardzo kulturalnym,nie pedzacym za pieniedzmi.

polecam :-) miła atmosfera, dokladne przebadanie. Mozliwosc zakupu soczewek na miejscu.

Polecam. W pełni profesjonalnie. Człowiek zna się na rzeczy.

Polecam. W pełni profesjonalnie. Człowiek zna się na rzeczy.