lek. dent. Magdalena Lamm

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

Przesympatyczna i niezwykle kompetentna pani Doktor. Świetnie wykonała leczenie kanałowe dwóch zębów (a były to bardzo skomplikowane zabiegi) oraz arcytrudną ekstrakcję dolnej szóstki, której kilku innych stomatologów nie chciało się podjąć. Polecam także przy wyrywaniu ósemek (usuwała mi dwie) - również zakończone sukcesem. Lekarz od trudnych zadań. Polecam.

Polecam panią doktor z całego serca - jest przede wszystkim bardzo kompetentna, fachowa, cierpliwa i miła. Szczerze mówiąc czytam niektóre komentarze i zachodzę w głowę jak ktoś może mieć inne odczucia. Chyba że niektórzy zapominają, że w relacjach między ludźmi działa zasada lustra. Polecam!

Polecam!

Nie polecam. Poza bardzo wysokimi kosztami leczenia, Pani jest niemiła, nierozmowna - nie umie (albo nie chce) informować na bieżąco pacjenta o toku postępowania badania stomatologicznego.

ja mam złą opinię o pani doktor nie polecam drogo i nie miło nie nie polecam szkoda czasu spróbujcie a zobaczycie

ja nie polecam pani Doktor jest nie miła wręcz opryskliwa nie tłumaczy wszystkie problemy śą spowadowane tym że pacjent zle mije zęby nie nie

Bardzo wysokie koszty leczenia, natomiast sama pani doktor jest absolutnie doskonałym dentystą. Cierpliwa, empatyczna, zawsze pogodna i bardzo profesjonalna w tym, co robi. Szczerze polecam!

Jest najlepsza w swoim fachu. Nie spotkałam bardziej profesjonalnie podchodzącej osoby do swojej pracy niż pani doktor