Magdalena Mela

Lekarz rodzinny

Najlepszy lekarz jakiego zam . Stara sie poznać pacięta tak dokładnie żeby mu jak najlepiej pomoc . Wykonuje badania i stara się znaleźć przyczynę a nie wykluczać choroby następnymi lekami bo może pomoże . Naprawdę godny polecenia lekarz .

Wbrew poprzedniemu wpisowi mnie zawsze bada kiedy sytuacja tego wymaga.Bardzo kompetentny i rzetelny lekarz.Chętnie wysłucha i doradzi.Wytłumaczy wszystko dokladnie i czytelnie.Zawsze z uśmiechem na ustach

Pani doktor wysłucha ,wypisze leki.Tylko dlaczego nie bada?Jezeli pacjent mowi ze jest przeziebiony i bola go węzly?Pani doktor ma metode leczenia na odleglosc.Nie jestem zadowolona z wizyty.Nie polecam

Polecam, dr Mela jest wspaniałym lekarzem, zawsze da skierowanie na badanie jeśli chce się jakieś zrobić, nie robi problemów.

Świetna lekarka, znakomite podejście do dzieci. Przejrzyście, rzetelnie tłumaczy wszystko co dotyczy choroby i leczenia. Zdecydowanie polecam.

Wciąż poszukujesz "Lekarz rodzinny Łódź"?

Andrzej Mandat

Przychodnia okulistyczno-stomatologiczna