dr Magdalena Piwowarczyk

Świetny fachowiec,sympatyczna osoba ma cierpliwosc tłumaczy wszystko,wyjaśnia naprawdę polecam !!!!!!!!!!!

Bardzo fachowe podejście. Dużo pytań. Cierpliwość, dokładność. Uważam że to najlepszy lekarz u którego byłam. Mam mięśniaki i jeszcze pare innych problemów. Lekarz z powołania, który kocha to co robi. Duża empatia i rzeczowość. Polecam wszystkim Maria K.

Maria K.

jakby nie pani doktor to dziś bym nie miał w brzuszku dzidziusia!!!! na którego z mężem czekaliśmy od 5 lat, pozdro

Dr Piwowarczyk to ginekolog z powołania! Jest moim lekarzem od dwóch lat i jeszcze nigdy mnie nie zawiodła... Przed Panią doktor leczyłam się u różnych ginekologów, ale niestety na większości się zawiodłam, błędnie postawione diagnozy, źle dobrane leki, itd... Już w chwili pierwszej wizyty u Pani doktor wiedziałam, że jest to naprawdę kompetentna osoba, która przed postawieniem jakiejkolwiek diagnozy nawet najmniejszy szczegół precyzyjnie i skrupulatnie przemyśli. W chwili obecnej prowadzi moją ciąże i nie wyobrażam sobie aby robił to inny lekarz. Pani doktor Piwowarczyk jest naprawdę lekarzem godnym zaufania i polecenia.

Polecam każdemu Panią doktor! jest osoba kompetentna ma mnóstwo pacjentów, nie znam osoby której by nie pomogła. Jest bardzo dokładna,delikatna i ma bardzo dużą wiedzę nie tylko ze swojej dziedziny. Polecam i dziękuję za prowadzenie mojej ciąży.

Polecam i dziękuję za prowadzenie mojej ciąży.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Katowice"?

Michał Wyciągłowski

32-600 Oświęcim
DUO MEDICA Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Jesionowa 9A
40-157 Katowice
Wyczółkowskiego 26/4 (Sigma Bi)
41-902 Bytom
Provita