Małgorzata Bilińska

Neurolog

Najlepszy lekarz na świecie. Dziękuje że jesteś. Jestem, chodzę i żyję tylko dzięki właśnie Pani doktor, która zawsze znajdzie czas. K.W.

Bardzo dobry lekarz, fachowy i życzliwy. Leczę się u pani doctor w Luxmed Gdańsk. Mam 77 lat i liczne dolegliwości, więc moje leczenie nie jest proste.

Mam 77 lat, liczne dolegliwości, leczę się u Pani doctor w Luxmed Gdańsk. Jestem bardzo zadowolona z fachowości i życzliwego podejścia do pacjenta.

Pani doktor Małgorzata Bilińska w/g mnie jest bardzo dobrym, merytorycznym lekarzem. Byłem pod opieką Pani i jestem bardzo zadowolony z leczenia. Dziękuję bardzo za pomoc.

Pani dr Bilińska,jest lekarzem z powołania.W każdej chwili można na doktor polegać.Poświęca tyle czasu pacjentowi ile wymaga stan zdrowia.Mimo,że jest bardzo zajęta,naprawdę w pełni z uwagą wysłuchuje i analizuje objawy.Leczę się u doktor od ponad 11 lat.Wszystkim chorym życzę kontaktów z lekarzami,takimi jaką jest dr Bilińska.

Wciąż poszukujesz "Neurolog Gdańsk"?

Uniwersyteckie Centrum Kliniczne
ulica Dębinki 7