Filtruj terminy

{'id': 22130, 'name': u'Gda\u0144sk'} Neurolog
                                       dr n. med. Małgorzata Bilińska

dr n. med. Małgorzata Bilińska

Neurolog Trójmiasto
ul. Partyzantów 8/105, Quattro Towers (domofon 1105 + symbol dzwonka)
Gdańsk

Bardzo dobry lekarz, fachowy i życzliwy. Leczę się u pani doctor w Luxmed Gdańsk. Mam 77 lat i liczne dolegliwości, więc moje leczenie nie jest proste.
Opinia dodana przez: Marianna

Neurolog dziecięcy

Klinika Chorób Psychicznych i Zaburzeń Nerwicowych
Dębinki 7 bud. 25
Gdańsk

Najlepsza doktor jaka spotkaliśmy na swojej drodze zawsze gotowa pomoc i mieć chociaż chwilę czasu żeby porozmawiać Bardzo pomogła i dzisiaj napady nie są już problemem
Opinia dodana przez: Magda
Bardzo dobry specjalista, szczegółowo opowiedziała jaki mam problem, zaleciła leczenie.To wspaniały lekarz pełen empatii i zrozumienia dla pacjenta.Polecam!
Bardzo dobry lekarz. Polecam wszystkim rodzicom martwiącym się o zdrowie swoich dzieci. Pani doktor to wspaniały diagnosta, rozważny a jednocześnie szukający nowych rozwiązań.
Opinia dodana przez: Aga

lekarz Dariusz Gąsecki

ENDOMED
ul. Subisława 24, Opolska 5
80-354 Gdańsk

Serdeczne podziękowania dla Pana Doktora Gąseckiego za wspaniałą opiekę medyczną, zaangażowanie i znalezienie rozwiązania ciężkiego przypadku, jakim była choroba mojego taty. Świetny specjalista, Uniwersyteckie Centrum Kliniczne w Gdańsku ma szczęście, że Pan Doktor należy do ich Zespołu! Izabela i Anna
Opinia dodana przez: Anna i Izabela

lekarz Grzegorz Kozera

80-952 Gdańsk

Kompetentny miły lekarz ma indywidualne podejście i interesuje się losem pacjentów nawet po wyjściu z gabinetu
Opinia dodana przez: Grzegorz

lekarz Monika Buchajewicz

Neurolog

NZOZ Poradnia Specjalistyczna "REMED+LECTUS"
ulica Wałowa 27
80-858 Gdańsk

Niezwykle sympatyczna i oddana pacjentom lekarz. Kompetentna i uczynna poświęcająca dodatkowo swój prywatny czas. Oby więcej tak zaangażowanych lekarzy było wśród nas.Do takiej lekarz schorowany pacjent idzie z ufnością i się nigdy nie zawiedzie bo otrzyma pomoc. Z serca dziękuję Pani Doktor. Barbara Zielińska
Opinia dodana przez: Barbara Zielińska

lekarz Jarosław Magdziak

TOWER-MEDIC gabinet lekarski Jarosław Magdziak
ul.Partyzantów 8/114
Gdańsk

witam lecze się u dr. od dwóch lat jestem bardzo zadowolona daje 10 pun.przedewszystkim jest to człowiek apotem lekarz wysłucha jest mily i uprzejmy i zawsze ma czas nawet dla osoby nie zarejstrowanej w danym dniu.

dr n. med. Andrzej Zawadzki

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska dr n.med. Andrzej Zawadzki
Jacka Maleczewskiego 120a
Gdańsk

Wspaniały neurolog.Gorąco go polecam.Leczy mnie po bardzo poważnym zabiegu.

lekarz Maria Hlebowicz

ul. Biała 7A/45
80-435 Gdańsk

Dobry wywiad i wyjasnienie oraz trafna diagnoza. Bardzo szybko mówi, lecz dokładnie wszystko tłumaczy i zapisuje. Polecana przez znajomych, potwierdzam i polecam...

lekarz Lidia Michalak

Medyczne Laboratorium Diagnostyczne Gdańsk
Nowe Ogrody 1-6
80-803 Gdańsk

Jestem pacjentem pani Doktor już 18 lat. Jestem bardzo zadowolony. Pani doktor jest ciepłą, przystępną osobą, bardzo kompetentną. Dobrane lekarstwa dobrze pasują. Znakomity lekarz i wspaniały człowiek!
Opinia dodana przez: Józef Kaczmarczyk

lekarz Piotr Skowron

ul. Kazimierza Porębskiego 21/19
80-180 Gdańsk

KONKRETNY,UPRZEJMY,KOMPETENTNY,BAAAAARDZO DOBRY NEUROLOG...PANA DOKTORA POLECIŁA WSPANIAŁA LEKARZ 1GO KONTAKTU,KTÓREGO NAWET NIE ZNA OSOBIŚCIE TYLKO Z LECZENIA WSPÓLNYCH PACJENTÓW,MIAŁA RACJĘ PROFESJONALISTA.
Opinia dodana przez: mariola
Wspaniały lekarz, Doskonały Wnikliwy Diagnosta,traktuje pacjenta jak człowieka a nie numer statystyczny, Bardzo Dokładnie analizuje schorzenie informuje o chorobie i Formach leczenia. Zasługuje na Szczególny Szacunek i Polecenie. Darmio.
Opinia dodana przez: Darmio

prof. dr hab. Walenty Nyka

Klinika Chorób Psychicznych i Zaburzeń Nerwicowych
Dębinki 7 bud. 25
Gdańsk

Do Pana Doktora napisałam maila pełna obaw i niepokoju przed trudną operacją neurochirurgiczną usunięcia nerwiakowłokniaków u syna. Zadzwonił, długo ze mną rozmawiał - dał mi wsparcie. Jestem wdzięczna, że Pan Doktor poświęcił czas nie " swojemu" pacjentowi, gdy tylko przeczytał mail. Bardzo miło, że są tacy empatyczni lekarze. I tacy wspaniali fachowcy ze Szpitala Wojewódzkiego w Gdańsku, którzy potrafili pomóc mojemu dziecku- Doktorzy Wasilewski i Libionka.
Jestem bardzo zadowolona z leczenia, Pani dr postawiła mnie na nogi!:)

lekarz Bożena Lankner

Przychodnia
Kartuska
80-832 Gdańsk

CUDOWNA PANI DOKTOR ZALECILA NAJLEPSZE LECZENIE DLA MĘŻA. DZIĘKUJE.

lekarz Magdalena Chylińska

80-952 Gdańsk

Dr Chylińska jest dobrym specjalistą neurologiem. Posiada dobry kontakt z pacjentem i przeprowadza najpierw dogłębne badania - np. MRI, EEG i inne, jak w moim przypadku – aby odnaleźć organiczne źródło choroby . Myślę że jest to ważne, ponieważ proces wyleczenia związany jest zawsze z precyzją i bezbłędnością dogłębnych badań . Dzięki głębokiej wiedzy i nabytemu doświadczeniu w swojej specjalizacji, potrafi odróżnić schorzenia neurologiczne - czyli jak myślę natury biologicznej ...
Opinia dodana przez: Krzysztof

dr n. med. Jan Niżnikiewicz

80-952 Gdańsk

Dr Niznikiewicz w listopadzie 2011 r. poswięcił mi niezwykle wazne 90 minut konkretnej rozmowy.Wiedziałem juz wczesniej, ze mam guza w mózgu ,i ze wszystkich sił usiłowałem obejść operację, bo obczytałęm się o straszliwych skutkach takich zabiegów . To była chyba najwazniejsza rozmowa w moim zyciu, bo w jej wyniku musiałem wszystko postawic na jedną kartę.Zrobiłem to dzięki spokojnemu tłumaczeniu doktora ,jego cierpliwym wyjasnianiu co to jest neuronawigacja neurochirurgiczna ,i jakie ...
W listopadzie 2022r. byłem u dr-a Szinwelskiego z osobą niepełnosprawną na wózku z dziecięcym porażeniem mózgowym. Prosiłem, żeby dr wystawił skierowanie na kwalifikację na pompę baklofenową, ale nie wiedziałem, że dr nie może wystawić takiego skierowania, bo nie ma umowy z NFZ. To przykre, że lekarz nie miał odwagi przyznać, że nie może wystawić takiego skierowania. Przez godzinę czasu rozmyślał, jak wypełnić ten czas i w sumie za 200 zł ...
Opinia dodana przez: Janusz