Filtruj terminy

lekarz Katarzyna Chojnowska

Przychodnia Morena
ul Jaśkowa Dolina 105
80-126 Gdańsk

witam dzisiaj otrzymalem pani orzeczenie o mojej niesprawnosci odwolanie z komisji z gdyni dziekuje pani ja jako pacjent rak pluc porazenie stop po chemioterapi zwyrodnienie kregoslupa po 25 latach pracy w pogotowiu ratunkowym i targaniu pacjentow nic jestem zdrowy pani twierdzi a ja nie moge przejsc 50 metrow i musze gdziesc przysiac bo dalej nie moge juz isc mi sie nie nalezy karta parkingowa to komu sie nalezy pozdrawiam i ...
Opinia dodana przez: artur

dr Magdalena Raif

Dom Medyczny „Świętokrzyska”
Świętokrzyska 4
80-180 Gdańsk

Bardzo się zawiodłam na braku chęci bądź wiedzy Pani doktor będąc z córką na wizycie skierowanej przez Medicover wizyta przebiegła na krytyce sposobu leczenia poprzednich lekarzy, z mocnym naciskiem po co tyle badań zostało wykonanych córce.Wizyta skończyła się na odesłaniu do lekarza psychiatry,zabrakło czegoś u Pani doktor.... dopiero lekarz z Warszawy na podstawie wnikliwie przeanalizowania dokumentacji córki i nowych badań obrazowych postawił diagnozę. Wniosę skargę przez Medicover iż nie została ...
Opinia dodana przez: ............
prof dr JAROSŁAW SŁAWEK to wyśmienity lekarz nie tylko na 5 lecz uważam na 6 i powiem to każdemu głosno i dobitnie, niech wszyscy wiedzą i mają również szansę dotrzeć do znakomitego specjalisty, stwierdzam to z całym swoim przekonaniem i z całą stanowczością. Zawsze tego lekarza polecam ilekroć słyszę że ktoś potrzebuje dobrego specjalisty. Jest to człowiek uprzejmy, kompetentny, kontaktowy, konkretny i mogę się wypowiedzieć o NIM tylko w samych ...

lekarz Zbigniew Gierzyński

Lekarska Specjalistyczna Spółdzielnia Pracy
Grunwaldzka 68
80-244 Gdańsk

Przede wszystkim cudowny człowiek. Empatia i miłość do ludzi. Do tej pory nie spotkałam jeszcze tak cudowego lekarza . Dał mi większą chęć do życia jak psychiatrzy których odwiedzam od lat. Życzę każdemu kto boryka się z depresją trafić w ręce tego lekarza . Atmosfera jest domowa i bardzo przyjazna każdemu. Wielkie dzięki za pomoc
Opinia dodana przez: Jolanta

dr n. med. Ewa Albinger

Dom Medyczny "Abrahama" NCMed Przychodnie
Abrahama 25
80-307 Gdańsk

Przede wszystkim bardzo NIE profesjonalne podejście do pacjenta, NIE MA możliwość konsultacji w każdym czasie i Pani CHYBA kazała ktoś z rodzina pisać dla ja dobre opinie która w realna nie ma niestety.
Opinia dodana przez: M

dr n. med. Piotr Łyczak

Pegaza 34
80-299 Gdańsk

Super kompetentny lekarz. Niestety, lekarza nie należy oceniać na podstawie trudności z dojazdami. To chyba nie świadczy o fachowości lekarza.
Opinia dodana przez: Jerzy

lekarz Mariola Jurowiecka-Kokot

Centrum Diagnostyki Laboratoryjnej
al. Jana Pawła II 50
80-462 Gdańsk

Bardzo dobry lekarz. Pani doktor potrafi słuchać i nie pozostawia pytań bez odpowiedzi. Jestem po trzech operacjach kręgosłupa, wróciły silne bóle jako jedyna wysłuchała mnie , przeanalizowała ,zastanawiała się nad przyczyną mojego stanu zdrowia. Zleciła badania na cito i z każdym wynikiem poleciła podejść do niej aby zapoznać się z wynikami. Naprawdę bardzo kompetentna i empatyczna Pani doktor. Polecam. Iwona
Opinia dodana przez: Iwona

lekarz Ewa Pilarska

akademia medyczna
Gdańsk

Byliśmy u pani Doktor z nastoletnią córką ze spektrum autyzmu.Pani Doktor przemiła i uprzejma w gabinecie prywatnym ,obiecywała nam pomoc przy dalszej diagnostyce, byliśmy bardzo zadowoleni po wizycie .Pani Doktor dalszy kontakt zaleca drogą mailową, aby konsultować jak lek będzie działał itd .I tu czar pryska .Po kilku tygodniach opisałam jak dziecko reaguje na lek , bez odpowiedzi przez kolejne kilka tygodni .Po kolejnych mailach odpisała bardzo lakonicznie i na ...
Opinia dodana przez: Ania

dr n. med. Marta Bogotko-Szarszewska

Neurolog dziecięcy, Pediatra

Gdańsk

Bardzo kompetentny, fachowy lekarz, a do tego sympatyczna i niezwykle pomocna osoba. Pani doktor jest zainteresowana małym pacjentem i cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania rodzica - mimo ewidentnie ogromnego natłoku zajęć.
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Wiesława Hołub-Kucharska

MEDCARE- Specjalistyczna Opieka Medyczna Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Waryńskiego 45B/2
80-433 Gdańsk

Do dzisiaj jej jestem wdzięczna. Pani Doktor wyciągnęła mnie z wylewu podpajęczynówkowego. Nie tylko żyję, ale jestem sprawna we wszystkich funkcjach intelektualnych i fizycznych. Dzięki Pani Doktor wciąż cieszę się życiem.
Opinia dodana przez: ula

MirosŁawa Michalska

Gdańsk

Pani doktor Miroslawe Michalska poznałam na rekolekcjach w Konstancinie. Miła i dobra osoba. Kompetentna i doświadczona. Potrafiła każdemu wytłumaczyć i pomóc. Odpowiadała na każde pytanie. Podziwiam wiedzy. Polecam. Jakby mogłam trafić do niej na wizytę to z miłą chęcią. Dziękuję Pani za poświęcony czas i poradę. Dużo zdrowia życzę. Pozdrawiam. 👍💓💐

dr n. med. Waldemar Fryze

Przychodnia Przyszpitalna
80-101 Gdańsk

Przedmiotowo traktuje pacjentów, nie odpowiada na pytania, nie pozwala powiedzieć o objawach - nie przeprowadza szczegółowego wywiadu, nie słucha, ignoruje pacjentów, nie obchodzi go człowiek ani to jak się ktoś czuje, niemiły, odnosi się bez szacunku do pacjenta. Przewrażliwiony na punkcie swojego ego. Gdy nie wie, co pacjentowi jest, od razu wzywa psychiatrów i upiera się, że ktoś jest wariatem, niezależnie od wszystkiego. To lekarz, który w ogóle nie informuje ...

Jerzy Świątkiewicz

Przychodnia Neurologiczna
Gdańsk, ul.Powstańców Warszawskich
Gdańsk

Postawił prawidłową diagnozę schorzenia, którego przez 4 lata nikt nie „zauważał”. Niestety trudno się zapisać na wizytę bo jest długa kolejka.
Opinia dodana przez: Piotr

lekarz Jacek Rafało

revimed
Gdańsk ul. Abrahama 1A
80-307 Gdańsk

PAN DOKTOR LECZY MNIE OD KILKU LAT MAM PROBLEM PO WYPADKU I DOLEGLIWOSCI ZAWSZE WRACAJA ALE MANUALNE ZDOLNOSCI DOKTORA DAJA DOBRE EFEKTY DO TEGO ZABIEGI MOZNA BRAC U INNYCH FIZJOTERAPEUTOW GDZIE KOMU PASUJE JA MAM WSPANIALA FIZJOTERAPEUTKE W PRUSZCZU .PRAWDA JEST ZE DOKTOR NIE OGLADA WYNIKOW ANI PRZESWIETLEN PRZYNIESIONYCH NA WIZYTE ALE STAWIA DIAGNOZY ODPOWIEDNIE .GODNY POLECENIA POLECAM
Opinia dodana przez: ALINA

dr n. med. Grażyna Dietrich

Gdańskie Centrum Zdrowia
Oliwska 62
80-563 Gdańsk

Pani doktor NIE MA TYTUŁU DOKTORA NAUK MEDYCZNYCH ,choc nie ma to najmniejszego wpływu na jej kompetencje ,gdyż jest to tytuł naukowy ,a nie stopień specjalizacji

lekarz Iwona Maćkowiak

ul. Pilotów 23E/1
80-460 Gdańsk

Pani Doktor bardzo kompetentna. Zawsze można liczyć na Jej życzliwość, rozległą wiedzę i doświadczenie. Czuć, że to lekarz z powołania. Dziękuje za pomoc i polecam Panią Doktor.
Opinia dodana przez: Donia
Leczę się uPani Doktor wiele lat i każdemu choremu życzę tak dobrego, wnikliwego lekarza. Wizyty są bardzo przyjemne a leki zawsze bardzo dobrze dobrane. Absolutnie nie rozumiem dlaczego ludzie wypisują jakieś głuoie bzdury pod adresem Pani Doktor.
Opinia dodana przez: wieloletni pacjent

lekarz Waldemar Przybyła

Heweliusza 13 lok. 7
80-890 Gdańsk

W 1988 roku mój tata zachorował na nowotwór. Miałem wtedy 7 lat. Podczas operacji lekarz stwierdził, że nic nie da się zrobić bo wszystko jak to się wyraził jest rozlane, więc zaszyli tatę. Wtedy tata poznał pana Waldka Przybyłę i zaczął przyjmować francuskie leki przepisane przez Pana doktora. Tata żył jeszcze do 2008 roku. Pozdrawiam Panie doktorze i dziękuję. Wojtek
Opinia dodana przez: Wojtek

dr Ilona Wolska-Liczbik

Enel-Med
ul. Grunwaldzka 136
Gdańsk

Jeżeli komuś odpowiada wystawienie recepty w 15 minut za 200zł, okej. Jeżeli po 6 latach przyjmowania niedziałających leków oczekuje się szerszego i świeżego spojrzenia, poszukania innej przyczyny nasilających bóli - odradzam. Opowiedziałam o diagnozie postawionej lata temu właśnie na takiej 15min wizycie, oraz, że teraz lekarz rodzinny zauważył, że skoro leki na migrenę nie działają - może nie jest to migrena. Zwłaszcza, że wystąpiły niepokojące objawy (utrata przytomności,zaburzenia mowy) Nie ...
Opinia dodana przez: MD

lekarz Karol Szadejko

Wojskowy Szpital Specjalistyczny w Gdańsku
ulica Polanki 117
80-305 Gdańsk

Pan Doktor jest pełen zrozumienia i empatii. Pełna diagnostyka bardzo dociekliwy i nie pozostawia z bólem pacjenta. Nie pamiętam żeby tak dokładnie lekarz badał i słuchał pacjenta jak Pan Doktor. Godny polecenia!
Opinia dodana przez: Małgorzata