lekarz Iwona Maćkowiak

Neurolog

3,6

W trakcie wizyty dowiedziałam się, że doktor zmieniła godziny przyjęć: nie będzie już przyjmować popołudniami, ponieważ - jak oznajmiła mi dwukrotnie - "też chce mieć życie prywatne". Na mój nieśmiały protest, że w takiej sytuacji muszę brać za każdym razem dzień urlopu usłyszałam: "specjalnie dla pani nie przyjdę po południu". Ja tego bynajmniej nie oczekuję, ale ta uwaga zabrzmiała bardzo niegrzecznie. Byłam ostatnią danego dnia pacjentką i doktor najwyraźniej spieszyła się rozpoczęcia swojego życia prywatnego, bo wizyta przebiegała w atmosferze pośpiechu, lekarka niechętnie i zdawkowo cokolwiek tłumaczyła. Kiedy zadałam pytanie ...

Byłam ostatnią danego dnia pacjentką i doktor najwyraźniej spieszyła się rozpoczęcia swojego życia prywatnego, bo wizyta przebiegała w atmosferze pośpiechu, lekarka niechętnie i zdawkowo cokolwiek tłumaczyła. Kiedy zadałam pytanie doktor ostentacyjnie załamała ręce i powiedziała, że w kółko pytam o to samo. Prawda jest taka, że zadałam tylko 2 pytania, obydwa różne, więc nie wiem o co jej chodziło. Usłyszałam jeszcze więcej nieprzyjemnych uwag, ale nie chcę już ich tu wszystkich przytaczać.
Nie mam ochoty więcej do doktor Maćkowiak pójść wobec takiego podejścia do pacjenta. Jestem zniesmaczona.

W maju 2017r. została umówiona na wizytę do Pani Doktor Iwony Maćkowiak w ramach posiadanego przeze mnie pakietu. Od progu Pani Doktor zaatakowała mnie pytaniami i w nieprzyjemny sposób zbagatelizowała mój problem stwierdzając (bez przeprowadzenia jakichkolwiek badań), że nie jest to kwestia neurologiczna. Pytania typu "i tylko z tym Pani do mnie przychodzi?", "wydaje się Pani, że nerwobóle mają podłoże neurologiczne?" itp. nie przestoją profesjonalnemu lekarzowi. Muszę tutaj nadmienić, że konsultację neurologiczną zalecił mi kardiolog, gdyż badanie ekg nic nie wykryło. Po takim przebiegu wizyty zdecydowałam się wyjść z gabinetu Pani doktor nie czekając na dalszy rozwój wypadków.Na szczęście nie musiałam płacić za wizytę, bo na pewno wystąpiłabym o zwrot pieniędzy. Złożyłam natomiast reklamację na jakość usługi medycznej. Pani Doktor Maćkowiak traktowała mnie "z góry", mówiła nieprzyjemnym wręcz wrogim tonem i nie była zainteresowana postawieniem rzetelnej diagnozy. Radzę omijać gabinet Pani Doktor szerokim łukiem.

Pani doktor Iwona prowadzi mnie od kilku lat to dzięki niej wykryto u mnie tętniaka operacja się powiodła do dziś jestem jej pacjentką i zawsze mogę na nią liczyć przyj mie nawet bez rejestracji w potrzebie.Małgosia z Gdyni.

Sympatycznie, profesjonalnie, szybka i trafna diagnoza. Przepisane zostały skuteczne leki i zalecona terapia, która naprawdę pomaga. Polecam wszystkim mającym problemy natury neurologicznej, sam trafiłem do Pani Doktor po wielu wizytach u innych lekarzy, którzy nie byli w stanie mi pomóc, a tutaj już po pierwszej wizycie odczułem ulgę.

Sympatycznie, profesjonalnie, szybka i trafna diagnoza. Przepisane zostały
skuteczne leki i zalecona terapia, która naprawdę pomaga. Polecam
wszystkim mającym problemy natury neurologicznej, sam trafiłem do Pani
Doktor po wielu wizytach u innych lekarzy, którzy nie byli w stanie mi pomóc, a
tutaj już po pierwszej wizycie odczułem ulgę.

Pierwszy raz byłam u Dr.Maćkowiaka i jestem bardzo zadowolona.Pełne profesjonalne podejście do pacjenta,uprzejmy i przyjazny.

Świetny, kompetentny lekarz i życzliwy człowiek. Cierpliwie wysłucha, wyjaśni wszelkie wątpliwości i postawi trafną diagnozę. Serdecznie Polecam.