lekarz Iwona Maćkowiak

Neurolog

W maju 2017r. została umówiona na wizytę do Pani Doktor Iwony Maćkowiak w ramach posiadanego przeze mnie pakietu. Od progu Pani Doktor zaatakowała mnie pytaniami i w nieprzyjemny sposób zbagatelizowała mój problem stwierdzając (bez przeprowadzenia jakichkolwiek badań), że nie jest to kwestia neurologiczna. Pytania typu "i tylko z tym Pani do mnie przychodzi?", "wydaje się Pani, że nerwobóle mają podłoże neurologiczne?" itp. nie przestoją profesjonalnemu lekarzowi. Muszę tutaj nadmienić, że konsultację neurologiczną zalecił mi kardiolog, gdyż badanie ekg nic nie wykryło. Po takim przebiegu wizyty zdecydowałam się wyjść z gabinetu Pani doktor nie czekając na dalszy rozwój wypadków.Na szczęście nie musiałam płacić za wizytę, bo na pewno wystąpiłabym o zwrot pieniędzy. Złożyłam natomiast reklamację na jakość usługi medycznej. Pani Doktor Maćkowiak traktowała mnie "z góry", mówiła nieprzyjemnym wręcz wrogim tonem i nie była zainteresowana postawieniem rzetelnej diagnozy. Radzę omijać gabinet Pani Doktor szerokim łukiem.

Pierwszy raz byłam u Dr.Maćkowiaka i jestem bardzo zadowolona.Pełne profesjonalne podejście do pacjenta,uprzejmy i przyjazny.

Sympatycznie, profesjonalnie, szybka i trafna diagnoza. Przepisane zostały skuteczne leki i zalecona terapia, która naprawdę pomaga. Polecam wszystkim mającym problemy natury neurologicznej, sam trafiłem do Pani Doktor po wielu wizytach u innych lekarzy, którzy nie byli w stanie mi pomóc, a tutaj już po pierwszej wizycie odczułem ulgę.

Sympatycznie, profesjonalnie, szybka i trafna diagnoza. Przepisane zostały
skuteczne leki i zalecona terapia, która naprawdę pomaga. Polecam
wszystkim mającym problemy natury neurologicznej, sam trafiłem do Pani
Doktor po wielu wizytach u innych lekarzy, którzy nie byli w stanie mi pomóc, a
tutaj już po pierwszej wizycie odczułem ulgę.