dr n. med. Maria Sygitowicz

Neurolog

3,7

Leczę się uPani Doktor wiele lat i każdemu choremu życzę tak dobrego, wnikliwego lekarza. Wizyty są bardzo przyjemne a leki zawsze bardzo dobrze dobrane. Absolutnie nie rozumiem dlaczego ludzie wypisują jakieś głuoie bzdury pod adresem Pani Doktor.

Wizyty są bardzo przyjemne a leki zawsze bardzo dobrze dobrane.

NIE POLECAM NIKOMU! Nieuprzejma osoba. Zachowanie jest chamskie. Po spotkaniu z nią długo nie mogłam się uspokoić. Myślę, że tacy ludzie nie powinni pracować w medycynie. Nie jest warta ani jednej gwiazdy.

Uważam, że pani doktor jest bardzo dobrym lekarzem który dba o pacjenta. Pierwszy raz spotkałam lekarza, który dzwoni do pacjenta z pytaniem "jak się czuje". Często leczę się prywatnie u różnych specjalistów i nie spotkałam jeszcze tak profesjonalnego lekarza, który wykonuje swój zawód nie za karę tylko z powołania.

to byla moja pierwsza wizyta u neurologa dr bardzo dobrze przeprowadzila rozmowe oraz zlecila badania do dalszej oceny mojegostanu zdrowia

Wizyta bez pośpiechu, dokładne badanie. Jasno przekazane zalecenia i dalszy plan leczenia. Pani Doktor sympatyczna w kontakcie.

Proszę uważać na tego lekarza . Straszy operacjami i daje niepotrzebne leki (przerażona skonsultowalam z kilkoma specjalistami )żeby na koniec wizyty zaprosić do prywatnego gabinetu.

Bardzo pazerna na pieniądze lekarka. Początkowo sprawia wrażenie zatroskanej o twoje zdrowie i kompetentnej, ale do czasu. Gdy zauważy, że nie da się już wiele wyciągnąć, jej postawa bardzo się zmienia. Potrafi być arogancka i nieprzyjemna. Ja mam bardzo złe doświadczenia, wydałam dużo pieniędzy, nie uzyskałam żadnej poprawy stanu zdrowia, za jej radą odstawiłam niepotrzebnie leki, które powinnam przyjmować i w rezultacie mam większy problem niż miałam. TA PANI TO SPECJALISTKA OD WYCIĄGANIA KASY! NIE POLECAM !!! Za wizytę kasuje 200 zł !

Jestem bardzo zadowolona z wizyt i leczenia. Od wielu lat leczę się u Pani Doktor, zawsze jest miła, a zarazem profesjonalna. Z racji wieloletniego leczenia mam zniżki, co też cenię. Polecam innym chorym.

myślę że skala oceny jest za mała . krótko. przede wszystkim bardzo dobry uczciwy człowiek.

wysokiej klasy specjalista nigdy nieodmawia pomocy godna polecenia

wysokiej klasy specjalista nigdy nieodmawia pomocy godna polecenia