dr n. med. Maria Sygitowicz

Neurolog

myślę że skala oceny jest za mała . krótko. przede wszystkim bardzo dobry uczciwy człowiek.

wysokiej klasy specjalista nigdy nieodmawia pomocy godna polecenia

wysokiej klasy specjalista nigdy nieodmawia pomocy godna polecenia

Jestem bardzo zadowolona z wizyt i leczenia. Od wielu lat leczę się u Pani Doktor, zawsze jest miła, a zarazem profesjonalna. Z racji wieloletniego leczenia mam zniżki, co też cenię. Polecam innym chorym.

Bardzo pazerna na pieniądze lekarka. Początkowo sprawia wrażenie zatroskanej o twoje zdrowie i kompetentnej, ale do czasu. Gdy zauważy, że nie da się już wiele wyciągnąć, jej postawa bardzo się zmienia. Potrafi być arogancka i nieprzyjemna. Ja mam bardzo złe doświadczenia, wydałam dużo pieniędzy, nie uzyskałam żadnej poprawy stanu zdrowia, za jej radą odstawiłam niepotrzebnie leki, które powinnam przyjmować i w rezultacie mam większy problem niż miałam. TA PANI TO SPECJALISTKA OD WYCIĄGANIA KASY! NIE POLECAM !!! Za wizytę kasuje 200 zł !

Wspaniały kontakt i bardzo profesjonalna opieka.

Wspaniały kontakt i bardzo profesjonalna opieka.

nie znam lepszego specjalisty w trójmieście. W swoją pracę angażuje się całym sercem bez względu czy jesteś pacjentem z przychodni publicznej czy na wizycie prywatnej. Wszystkim Polecam.

polecam, zajmuje sie pacjentem tak jak należy sie zaopiekować.

polecam, zajmuje sie pacjentem tak jak należy sie zaopiekować.

Bardzo miła pani,osoba godna polecenia.Posiada bardzo dobre podejście do pacjenta i zna się bardzo dobrze na swoim fachu.W 100% POLECAM.