lekarz Zbigniew Gierzyński

Neurolog

Pan doktor to cudowny, ciepły i bardzo mądry człowiek. Cieszę się bardzo, że trafiłam na lekarza, który nie patrzy na mnie z góry i rozmawia ze mną tak, żebym wszystko zrozumiała. Wiem, że bez niego moje życie już dawno by się skończyło. Podarował mi nowe baterie i chęć walki. Dziękuję Panie doktorze

Lekarz godny polecenia. Konkretny i sympatyczny. Jestem pod opieką Pana doktora już kilka lat . Mój świętej pamięci mąż mówił -To wielki umysł z tego naszego doktora. Wnuczka pomaga mi to napisać i mam nadzieję, że Pan doktor to przeczyta. Dziękuję Panie doktorze

Wnuczka pomaga mi to napisać i mam nadzieję, że Pan doktor to przeczyta.
Dziękuję Panie doktorze

Trafiłam do Pana doktora z polecenia i to był strzał w dziesiątkę. Moje badanie i rozmowa w gabinecie na Stefana Batorego trwało ponad godzinę. Nigdy wcześniej żaden lekarz nie poświęcił mi tyle czasu .Lekarz z ogromną wiedzą i doświadczeniem w zawodzie. Polecam

Konkretny i rzeczowy. Świetnie dobrane leki. Jak dla mnie to najlepszy neurolog w Gdyni. Dziękuję i polecam.

Wyleczył mnie pan z migreny, komu jeszcze się to nigdy nie udało. Od kiedy pamiętam bolała mnie głowa i nie pomagały żadne środki. Pan panie doktorze sprawił, że znowu chce mi się żyć. Dziękuję serdecznie.

Cudowny lekarz, bardzo wyrozumialy z duza wiedza medyczna. Profesjonalista, dla ktorego zdrowie pacjenta jest sprawa nadrzedna. Zapewnia komleksowe leczenie poczawszy od zdiagnozowania choroby, przeprowadzenia badan i dalszym leczeniu.Goraco polecam !!!!

Lekarz kompetentny o wysokiej kulturze osobistej i bardzo dobrym podejściem do pacjenta. Dokładny wywiad - diagnoza i proponowane leczenie. Jestem bardzo zadowolony. Pozdrawiam Andrzej Caspowicz.

Trafiłam do pana doktora z bólem kręgosłupa odcinka piersiowego. Dzięki panu doktorowi żyję......to on znalazł u mnie guz płuca, którego nie znalazł pulmonolog. Dziękuje doktorze

Mną się zajął naprawdę dobrze, mimo wielkiej ilości pacjentów. Uważam, że jest godny polecenia.Nie wiem, czy będzie lepiej, bo jeszcze wiele badań przede mną, ale mam nadzieję, że doktor mi pomoże. Wiktor Lubacz

Wiktor Lubacz

Wspaniały lekarz. W 100% zaangażowany w leczenie pacjentów.Pełen empatii i zrozumienia. Pacjent przy nim czuje się bezpiecznie! Z całego serca polecam !!!