lekarz Zbigniew Gierzyński

Neurolog

Nie wiem skąd tutaj tyle dobrych opinii na temat tego lekarza, ale może jak sie zapisze na wizytę prywatna to podejście jest inne niż na NFZ. Niestety moje doświadczenie z owym lekarzem nie zaliczam do udanych. Mam 24 lata i ciągły ból w plecach po urazie, udałam sie na płatny rezonans. Na wizytę przyszłam ze wszystkimi badaniami, lekarzowi nawet nie chciało się włączyć płytki z wynikami żeby obejrzeć mój kręgosłup. Jedyne co usłyszałam to, że jak mnie boli to mam wziąć tabletki przeciwbólowe. Poważnie?? Żenada. Udałam się do innego specjalisty z którego jestem w 100% zadowolona, dzięki innemu lekarzowi który zlecił odpowiednie leczenie uporałam się z bólem. Bo niestety ale temu to chyba się nie chciało. w jakim świecie my żyjemy.

Polecam i to bardzo. Rzeczowo i konkretnie. Lekarz mnie zbadał i już wiedział, że mam przesunięty krążek co potwierdziło później badanie rezonansu. Teraz mam rehabilitację i już jest dużo lepiej. Doktor również jest człowiekiem ciepłym i wyrozumiałym. Dobrze, że do niego trafiłam na fundusz, bo na prywatne wizyty mnie nie stać.

Pan doktor to cudowny, ciepły i bardzo mądry człowiek. Cieszę się bardzo, że trafiłam na lekarza, który nie patrzy na mnie z góry i rozmawia ze mną tak, żebym wszystko zrozumiała. Wiem, że bez niego moje życie już dawno by się skończyło. Podarował mi nowe baterie i chęć walki. Dziękuję Panie doktorze

Lekarz godny polecenia. Konkretny i sympatyczny. Jestem pod opieką Pana doktora już kilka lat . Mój świętej pamięci mąż mówił -To wielki umysł z tego naszego doktora. Wnuczka pomaga mi to napisać i mam nadzieję, że Pan doktor to przeczyta. Dziękuję Panie doktorze

Wnuczka pomaga mi to napisać i mam nadzieję, że Pan doktor to przeczyta.
Dziękuję Panie doktorze

Trafiłam do Pana doktora z polecenia i to był strzał w dziesiątkę. Moje badanie i rozmowa w gabinecie na Stefana Batorego trwało ponad godzinę. Nigdy wcześniej żaden lekarz nie poświęcił mi tyle czasu .Lekarz z ogromną wiedzą i doświadczeniem w zawodzie. Polecam

Konkretny i rzeczowy. Świetnie dobrane leki. Jak dla mnie to najlepszy neurolog w Gdyni. Dziękuję i polecam.

Wyleczył mnie pan z migreny, komu jeszcze się to nigdy nie udało. Od kiedy pamiętam bolała mnie głowa i nie pomagały żadne środki. Pan panie doktorze sprawił, że znowu chce mi się żyć. Dziękuję serdecznie.

Cudowny lekarz, bardzo wyrozumialy z duza wiedza medyczna. Profesjonalista, dla ktorego zdrowie pacjenta jest sprawa nadrzedna. Zapewnia komleksowe leczenie poczawszy od zdiagnozowania choroby, przeprowadzenia badan i dalszym leczeniu.Goraco polecam !!!!

Trafiłam do pana doktora z bólem kręgosłupa odcinka piersiowego. Dzięki panu doktorowi żyję......to on znalazł u mnie guz płuca, którego nie znalazł pulmonolog. Dziękuje doktorze

Lekarz kompetentny o wysokiej kulturze osobistej i bardzo dobrym podejściem do pacjenta. Dokładny wywiad - diagnoza i proponowane leczenie. Jestem bardzo zadowolony. Pozdrawiam Andrzej Caspowicz.