lekarz Zbigniew Gierzyński

Neurolog

Odradzam jak tylko można. Człowiek ten bagatelizuje poważne objawy i nie widzi potrzeby wykonywania specjalistycznych badań dopóki pacjent nie będzie miał niedowładu kończyn. "Leczenie" polega na przepisywaniu co raz to mocniejszych środków przeciwbólowych.

Stanowczo odradzam leczenie u tego "lekarza".Przez parę lat byłem niestety pacjentem tego lekarza i nie zdiagnozoal mnie włąściwie.Szybciej zrobił to moj lekarz rodzinny a nie ten pseudo fachowiec.Przez 2 lata nie wpadł na to że mam dyskopatie odcina szyjnego ani nie dał skierowania na specjalistyczne badania.Unikac szerokim łukiem chybba że chcecie jezdzić na wózku inwalidzkim