lekarz Magdalena Chylińska

Neurolog

Liczba opinii: 1
Średnia ocen:4,7/5
Opinie:1
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
4,0
Poświęcony czas
4,0
Kompleksowość podejścia
5,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
5,0
Dodaj opinię

Opinie pacjentów

Sortuj wg
4,7/5
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
4,0
Poświęcony czas
4,0
Kompleksowość podejścia
5,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
5,0

Dr Chylińska jest dobrym specjalistą neurologiem. Posiada dobry kontakt z pacjentem i przeprowadza najpierw dogłębne badania - np. MRI, EEG i inne, jak w moim przypadku – aby odnaleźć organiczne źródło choroby . Myślę że jest to ważne, ponieważ proces wyleczenia związany jest zawsze z precyzją i bezbłędnością dogłębnych badań . Dzięki głębokiej wiedzy i nabytemu doświadczeniu w swojej specjalizacji, potrafi odróżnić schorzenia neurologiczne - czyli jak myślę natury biologicznej - od dolegliwości typu psychologicznego. Jest to moim zdaniem cenną i nie często spotykaną umiejętnością wśród neurologów. Podczas dwóch wizyt ...

Dr Chylińska jest dobrym specjalistą neurologiem.
Posiada dobry kontakt z pacjentem i przeprowadza najpierw dogłębne badania - np. MRI, EEG i inne, jak w moim przypadku – aby odnaleźć organiczne źródło choroby . Myślę że jest to ważne, ponieważ proces wyleczenia związany jest zawsze z precyzją i bezbłędnością dogłębnych badań .

Dzięki głębokiej wiedzy i nabytemu doświadczeniu w swojej specjalizacji, potrafi odróżnić schorzenia neurologiczne - czyli jak myślę natury biologicznej - od dolegliwości typu psychologicznego. Jest to moim zdaniem cenną i nie często spotykaną umiejętnością wśród neurologów.

Podczas dwóch wizyt – szkoda że kolejki oczekiwania na badanie MRI są kilkumiesięczne – postawiła w sposób jasny i konkretny prawidłową diagnozę, której nie było w stanie postawić przedtem wielu innych specjalistów.

WięcejMniej
Dodaj opinię

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza.
Przeczytaj poradnik dodawania opinii.

  • Zaufanie do kompetencji
  • Poświęcony czas
  • Godny polecenia
  • Tłumaczenie choroby i leczenia
  • Kompleksowość podejścia
  • Uprzejmość
Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay statlastseen stat