lekarz Małgorzata Dąbkowska

Reumatolog

1,9
1,9
1,6

czytan opinie pacjentów i zastanawiam sie czy na pewno chodzi o ta lekarke. w Koperniku bywam regularnie nawet jesli nie mam wyznaczonej wizyty, nigdy nie spotkalam sie z odmowa przyjęci mnie. Nigdy nie zostalam zignorowana, czy zlekcewazona. Moze mowa o kogos innego....?W koperniku sa 2 lekarki o tym samym imieniu i nazwisku... a moze widzicie to co chcecie poniewaz jestescie gburami ktorym nic sie nie podoba. ja moge zadzwonic nawet prywatnie jesli jest taka potrzeba, moze trzeba byc uprzejmym w stosunku do innych ludzi, lekarzy. marudzicie ale jakos siedzac i czekajac na korytarzu na moje wejscie nie slyszałam złych oponii. wieje hipokryzja i obluda. mozecie zmienic lekarza. mialabym dosc takich pacjentów na miejscu p. doktor. wiecznie niezadowolonych. przy okazji przed wizyta do lekarza zalecana jest kapiel, nie mozna wytrzymac siedzać obok Was...a co dopiero ma powiedziec lekarz który na dodatek musi was dotykac.

Ale w Łodzi jest jeszcze jedna Pani doktor Dąbkowska też reumatolog.Ma na imię Bożena. Ta jest cudowna, wizyty u niej to czysta przyjemność . Dużo czasu poświęca choremu , dużo z nim rozmawia i słucha co chory ma do powiedzenia. Bardzo Bożenę polecam.

Ta jest cudowna, wizyty u niej to czysta przyjemność .
Bardzo Bożenę polecam.

wszystko co poprzednicy opisali mnie też spotkało i nadal spotyka

wszystko co poprzednicy opisali mnie też spotkało i nadal spotyka

Pani doktor to wyjątkowa ignoranka , miałam wrażenie ,że w gabinecie siedzi za karę i dlatego jest niemiła dla pacjentów.Po obejrzeniu moich wyników badań (czynnik reumatoidalny 101,80 -norma 14) powiedziała ,że pewnie coś zjadłam.Goraco odradzam leczenie u tego lekarza.Przepisałam się do innego i polecam to każdemu pacjentowi.

Pani dr powinna przyjmowac osoby gluchonieme poniewaz nie reaguje na mowe pacjenta chyba ze zna tylko jezyk migowy to przepraszam

Wciąż poszukujesz "Reumatolog Łódź"?

All-Med Centrum Medyczne
ul. ks. kard. Wyszyńskiego 29