lekarz Małgorzata Kanas

Radiolog

Do dr trafiłam z polecenia znajomej, która od lat jest zadowolona z badań u doktor. Okazało się, że potrzebna jest biopsja, którą doktor zrobiła mi natychmiast bez czekania w kolejce. Po czterech dniach miałam wynik od patomorfologa. Na szczęście nie było to nic groźnego. Nigdy jeszcze lekarz nie potraktował mnie tak miło i poświęcił tyle uwagi.

Onkolog do którego mam zaufanie zalecił mi wykonywanie badań tylko u dr. Kanas. Wkrótce okazało się, że Pani doktor wykryła u mnie zmianę "in situ", to najwcześniejsza postać nowotworu złośliwego, była bardzo uprzejma i pomogła mi przejść te trudne chwile. Potem onkolog powiedział mi, że niewielu lekarzy jest w stanie odróżnić taką zmianę od normalnej tkanki. Miałam zabieg oszczędzający, nadal mam pierś, wszystko jest w najlepszym porządku. Dla mnie to anioł nie lekarz.

Wciąż poszukujesz "Radiolog Gdańsk"?

Miszewskiego 18

Medyczne Laboratorium Diagnostyczne Gdańsk
Nowe Ogrody 1-6
80-803 Gdańsk

Lifemedica
ul. Marii Skłodowskiej-Curie 3 (Budynek „Polon Park”, II piętro)
80-210 Gdańsk