dr Małgorzata Kocot

Dermatolog, Dermatolog estetyczny

Żona Iwona nie wie co mówi, jest nieświadoma. Ja mąż jestem bardziej w temacie. Bo to ja szkodzę. Jestem konkurencją i muszę konkurować. Ps - zmieniłem profesję. Piszcie do gazety lokalnej. Pozdrawiam Panią Małgorzatę.

jestem niezadowolona z wizyty i efektu po zabiegu.Osoba wszechwiedząca ,zarozumiała,mało uprzejma.Przy takiej konkurencji w medycynie estetycznejzdecydowanie polecam innego lekarza.

Przyjdź i przekonaj się na własnej skórze, ja jestem b. zadowolonym człowiekiem po zabiegach u tego lekarza.

Pani dr Kocot bardzo kompleksowo podchodzi do pacjenta i jego problemu. Dzięki terapii jaką mi zaleciła oraz wielu cennym wskazówką pozbyłam się problemu przebarwień, z którym borykałam się od wielu lat. Ogromny profesjonalizm oraz otwartość na drugiego człowieka są cechami dzięki, którym chętnie się do Niej wraca. Polecam.

Bardzo miła i uprzejma. Dokładnie omawia przebieg leczenia. Indywidualnie podchodzi do każdego pacjenta i jego problemu. Najlepszy dermatolog u jakiego do tej pory byłam ( a było ich wielu). Szczerze polecam.

Wciąż poszukujesz "Dermatolog Gliwice"?

Sienkiewicza 28 lok. 76
Zabrze
Prywatny Gabinet Lekarski
Moniuszki 11 lok. 2a
Gliwice
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Polskiej Grupy Medycznej im. Polonii Świata
ulica Zygmunta Starego 24A/9

gen. Berbeckiego 2 lok. 12