Dermatolog Estetyczny Gliwice

lek. med. Marzena Haduch

Medycyna estetyczna, Dermatolog estetyczny

MEDestetica Gabinet Medycyny Estetycznej
ul. Raciborska 12 lokal nr 2 , I piętro (wejście od strony Placu Wszystkich Świętych)
44-100 Gliwice

Pani Marzena jest kompetentna, miła :) i gorąco polecam. Naprawdę nie mam żadnych zastrzeżeń. Nie ma również wygórowanych cen.

dr n. med. Anita Radłowska

Prywatny Gabinet Lekarski
Moniuszki 11 lok. 2a
44-100 Gliwice

Gorąco polecam po 17 latach męki mam piękne i zdrowe dłonie..nic nie pęka,nie łuszczy się nie swędzi nie boli.Dziękuję Pani za wszystko
Opinia dodana przez: Mariola

ulica Kozielska 4
44-100 Gliwice

Pani doktor stara się odpowiednio dobrać zabieg do problemu z którym przychodzimy. Podaje konkretne informację i rzetelnie opisuje zabieg a także jego efekty nie obiecując czegoś, czego np. nie da się osiągnąć. Odbyłam już wcześniej dwie wizyty w innych gabinetach medycyny estetycznej, po których nie byłam zadowolona i dopiero po zabiegu u Pani doktor Aleksandry mogę cieszyć się efektami bez skutków ubocznych. Polecam. Profesjonalnie oraz przystępnie cenowo.
Opinia dodana przez: zadowolonapacjentka

lekarz Katarzyna Borecka-Leleń

Medycyna estetyczna, Dermatolog estetyczny

ALMA-MED Sp. z o.o.
ul. Paderewskiego 70
44-100 Żerniki, Gliwice

Pierwszy lekarz medycyny estetycznej z którego usług jestem zadowolona.Nie opiera się wyłacznie na jednej firmie wypelniaczy co jest dużą zaletą, odpowiednio dobiera preparaty do potrzeb pacjeta. Polecam

dr Dorota Danikiewicz

gen. Berbeckiego 2 lok. 12
44-100 Gliwice

Z całego serca polecam panią doktor,bardzo rzetelnie tłumaczy problem choroby.Byłam u innych dermatologów ,który nie rozpoznali u mnie uczulenie ,bo nie wiedzieli co to jest (to była przychodnia na Opolskiej Dermatolog).Pani dermatolog na pierwszej wizycie stwierdziła co to jest i jak to się leczy ,w moim przypadku jest to choroba uczulenie na metale ciężkie polecam tylko takich lekarzy pacjentka

dr Małgorzata Kocot

Aleja Przyjaźni 7
44-100 Gliwice

Żona Iwona nie wie co mówi, jest nieświadoma. Ja mąż jestem bardziej w temacie. Bo to ja szkodzę. Jestem konkurencją i muszę konkurować. Ps - zmieniłem profesję. Piszcie do gazety lokalnej. Pozdrawiam Panią Małgorzatę.
Opinia dodana przez: Witold histeryk.

dr Robert Gradzik

USG, Proktolog

ALMA-MED Sp. z o.o.
ul. Paderewskiego 70
44-100 Żerniki, Gliwice

Po długim borykaniu się z problemem i (niestety) po doprowadzeniu do poważnego stanu zapalnego, odważyłam się w końcu odwiedzić proktologa. Pierwszej wizyty nie wspominam mile, bo Pan Doktor X na podstawie mojego słownego opisu dolegliwości stwierdził, że na pewno mam co najmniej 4 hemoroidy, które wymagają natychmiastowego zabiegu. Zaoferował zabiegi za kosmiczne kwoty i nastraszył rygorystyczną dietą do końca życia. Wystraszona nie na żarty postanowiłam udać się do jeszcze jednego ...
Opinia dodana przez: Basia

Dermatolodzy estetyczni w Gliwicach