dr n. med. Anita Radłowska

Dermatolog, Dermatolog estetyczny

Super pani doktor. Idealne podejście do pacjenta. Fachowa pomoc i zawsze trafna diagnoza i kompleksowa obsługa.

Gorąco polecam po 17 latach męki mam piękne i zdrowe dłonie..nic nie pęka,nie łuszczy się nie swędzi nie boli.Dziękuję Pani za wszystko

Po wielu miesiącach chodzenia po lekarzach,dwóch pobytach w szpiatlu,dopiero Pani Doktor w czasie dwóch wizyt trafnie zdiagnozowała moją chorobę,jest doskonałym fachowcem,wszystko dokladnie wyjaśnia,jest cierpliwa i przemiła .Polecam wszystkim,oby wiecej było tak wspaniałych lekarzy.

Pani Doktor wyleczyła mojego 7 letniego syna z dosłownie "epidemii" brodawek na dłoniach. Po trzech wizytach, przepisanych lekach i 2 zabiegach wymrażania problem zniknął, mam nadzieję bezpowrotnie. Również problem trądziku u 13 letniej córki jest praktycznie rozwiązany (nadal jest pod kontrolą). Pani Doktor bardzo kontaktowa i rzeczowa.

Pani doktor godna polecenia.Rozpoznała chorobę i zakarzenie z twarzy znikneło po dwóch wizytach.Polecam.

Pani Doktor pomogła mi pozbyć się wstrętnego trądziku, przez który nie mogłam uwierzyć w siebie. Wiele lat leczenia w poradniach bez efektu, a u Pani Doktor po każdej wizycie czy zabiegu ogromna poprawa. Polecam

Dr Radłowska jest kompetentną osobą. Wiele lat chodziłam do dermatologa publicznego,wydając pieniądze na olejki, maści i inne pierdoły. Dr Radłowska od razu wiedziała co mi dolega. Teraz z każdym skórnym problemem kieruję się właśnie do niej. Uważam, że nie ma lepszego lekarza niż ona i nie jest szkoda wydać pieniedzy na wizyte

Teraz z każdym skórnym problemem kieruję się właśnie do niej.

Podziękowanie dla pani doktor za całkowite wyleczenie poparzeniu skóry "Krecikiem" do udrażniania rur. A.Gołąb

A.Gołąb

Wiele lat leczyłem się u dermatologów z powodu trądziku, bez wiekszych efektów. U Pani Radłowskiej leczę się od 6 m-cy i mam znakomite efekty. Szczerze polecam, naprawdę warto. Pani doktor przywróciła mi wiarę w lekarzy.

Bardzo kompetentna i miła. W dodatku szczera kilka razy było tak, że odłożyła mi jakiś zabieg, bo brałam inne leki i mógłby nie zadziałać, a mogła śmiało go zrobić i wziąć za niego pieniądze, cenię taką uczciwość. Bardzo mi pomogła.