dr n. med. Anita Radłowska

Dermatolog, Dermatolog estetyczny

Lekarka wyleczyła teścia po 4 miesiacach gdzie inni lekarze leczyli od dwóch lat i nie dali rady.Super lekarka jedyny minus to ,że wizyta bardzo często i kasa leci nieziemsko.

Ja jestem bardzo zadowolona i moge spokojnie polecić Panią doktor Radłowską. Miła, uprzejma i ma ogromną wiedzę. Polecam na 5!!!!

gorąco polecam tego lekarza :)jetem bardzo zadowolony z usług oraz ceny :) będę w przyszłości korzystać z jego usług :)

Pani Anita Radlowska to najlepszy dermatolog pod sloncem! Jest prawdziwym expertem w swojej dziedzinie! Polecam pania doktor kazdemu kto szuka prwdziwego zaangazowania, pomocy, porzadnego leczenia i milej atmosfery podczas wizyty. Pierwszy raz trafilam do pani doktor ok 3 lata temu i od tego czasu bardzo mi pomogla:D Ocena dla pani doktor powinna byc zdecydowanie na 6+. Dziekuje serdecznie i pozdrawiam:)

Bardzo miła i kompetentna Pani Doktor. Wiele lat borykałam sie trądzikiem różowatym. Zabiegi laserem u Pani Doktor spowodowały, że moja twarz wygląda duzo lepiej i nie wstydzę się idąc ulicą. Naprawdę cuda się zdarzają!!!

Do pani Doktor trafiłam z polecenia, z wrastającym paznokciem u nogi. Pani Doktor wykonała zabieg laserowy na mój chory od dwóch lat palec i ku mojemu zdziwieniu po 3 tygodniach zapomniałam co to jest ból palca, a zaznaczę, że przez dwa lata błąkałam sie po lekarzach od dermatologa po chirurga, bez żdnego efektu. Chirurg nawet ściągną mi paznokieć, ale było jeszcze gorzej. Polecam wszystkim pania Radłowską, gdyz poświęciła mi duzo czasu, nie mówiąc,że wyleczyła tak beznadziejny przypadek jak Ja!Szkoda tylko, że inni lekarze nie poinformowali mnie, że są nowoczesne zabiegi ...

Polecam wszystkim pania Radłowską, gdyz poświęciła mi duzo czasu, nie mówiąc,że wyleczyła tak beznadziejny przypadek jak Ja!Szkoda tylko, że inni lekarze nie poinformowali mnie, że są nowoczesne zabiegi i musiałam tak długo się męczyc!

Leczę się u Pani Radłowskiej od miesiąca, a efekty są zaskakujące, ma bardzo dużo urządzeń. Do tej pory leczyłam się u dermatologa przez 3 lata z powodu trądziku. Dziś moja twarz wygląda jak nigdy dotąd. Polecam

Młodość nie znaczy brak doświadczenia jak sądziłam. Bardzo miła Pani Doktór i wspaniałe podejście do pacjenta. Można śmiało polecić.

Przemiła osoba, konkretna i wspaniały fachowiec poświęciła mi całą swoja uwagę, przeprowadziła bardzo dokładny wywiad choroby juz widze efekty naprawde bardzo WAM WSZYSTKIM POLECAM.

Chaciałabym bardzo podziękowac i polecić PaniąDoktor. dzięki niej moge normalnie pracowaća,męczyłam sie z trądzikiem rózowatym, bez efektu. Kilka wizyt u tej Pani i twarz jest nie do poznania. Dodatkowo Pani doktor jest bardzo uprzejma i poswięciła mi bardzo duzo czasu. Gorąco polecam wszystkim, nawet tym z beznadziejnymi przypadkami skórnymi.