lekarz Małgorzata Skoracka

Onkolog

Anonim

06.03.2017

Nie polecam tej Pani "doktor" jest bardzo nie miła, bezczelna i myśli że na Pacjenta może drzec buzię! Byłam u niej pierwszy raz, z guzkiem na piersi zostałam tak potraktowana że wyszłam z płaczem! Darła buzię jakby tam za karę siedziała! Że niby onkolog nie jest od piersi, a od czego kurde jest? Chyba przyszłam się zbadać i dowiedzieć się czy ten guzek to tylko guzek a nie daj Boże rak! Zbadala mnie tak wgl tego badaniem nie nazwę, nawet się nie zapytała na której piersi mam tego guzka. Jakbym wiedziała że jest tak bezczelna kobietą wredna nie miła to bym przed wejściem do gabinetu włączyła dyktafon. Dlatego jak któraś kobieta pójdzie głównie mi chodzi o schorzenia piersi to odradzam a w najgorszym wypadku włączyć dyktafon i ja nagrać!!! Ja zostałam tak potraktowana w szpitalu w Lesznie. Naprawdę odradzam!!

konrad

14.11.2013

swietny lekarz onkolog i zarazem dobry czlowiek wszystko dokladnie wytlumaczy, rozumie pacjenta zawsze stara sie pomoc najlepiej jak sie da

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Onkolog Leszno"?

Słowiańska 41

Wojewódzki Szpital Zespolony