lekarz Małgorzata Wieniawska

Pediatra

Osoba nad wyraz kompetentna. Życzliwa niezależnie w placówce czy prywatnie. Pomaga praktycznie w dzień i w nocy. Nie będę opisywał poszczególnych zdarzeń, było ich zbyt wiele. Życzę sobie i nam wszystkim w G.K. aby była z nami jeszcze bardzo długo. A pani doktor zdrowia i sił do pracy. Pozdrawiam.

Najlepsza lekarka pod słońcem. Zawsze ma czas, zawsze można do niej przyjechać i się poradzić. Opiekuje się dwójką moich dzieci, starsze w wieku przedszkolnym. Mimo mnóstwa otaczających nas chorób robi co w jej mocy aby było dobrze:) Polecam w 100 %!!!!

Polecam w 100 %!!!!

PANI Z 5.O2.12.DZIWIE SIE BARDZO,GDYZ MOJE DWIE CORKI3I5 LAT,OD URODZENIA PROWADZI DR WIENIAWSKA,Z CZEGO MLODSZE DZIECKO MA OD URODZENIA PROBLEMY Z SERCEM,BYLY TEZ Z WATROBA I CYTOMEGALIA.DZIEKI PANI DR DWOCH OSTATNICH NIE MA.WADY ZASTAWKOWE ODKRYLA JAKO PIERWSZA PANI WIENIAWSKA W BAD.OSLUCHOWYM,CO POTEM POTWIERDZIL KARDIOCHIRURG DZIECIECY Z DOLNOSLASKIEGO CENTRUM KARDIOCHIRURGII ORAZ USG,A CZEGO WCZESNIEJ NP.NIE WYCHWYCILA NIBY ROWNIEZ DOBRA DR Z PRAKTYKA PRYWATNA W GORZE KALWARII,STAWIAJAC BLEDNE DIAGNOZY I LECZENIE CZEGOS,CO NIE ISTNIALO I NIE DOT.SPRAWY ISTOTNEJ.TERAZ OD TYGODNIA DWIE MOJE CORKI BORYKALY SIE Z INFEKCJA A DO TEGO DOSZLA POKRZYWKA OSTRA Z DUSZNOSCIA I MIMO NAWALU PRACY,BRAKU MIEJSC I DNIA,W KTORYM PANI DR PRZYJMUJE,PO ODMOWIENIU PRZYJAZDU NA WIZYTE DOMOWA PRZEZ P.WROCHNE,MIMO IZ DZIECKO JEST PO ANTYBIOTYKU,MA NAPADY DUSZNOSCI,WYMIOTUJE,WYSYPANE JEST DOSLOWNIE NA CALYM CIELE,PANI DR WIENIAWSKA UDZIELILA CORCE POMOCY I NATYCHMIAST POMOGLO,A PO DWOCH DNIACH PROBLEM CALKOWICIE ZNIKNAL.POCHODZE Z RODZINY,W KTOREJ MIN.CIOCIA MOICH COREK JEST PEDIATRA,LARYNGOLOGIEM DZIECIECYM ,TYLE,ZE MAM JA 350KM STAD,ALE WIEM JEDNO SAMA JAKO MATKA I PO ROZMOWIE ,I PO SKONSULTOWANIU Z LEKARZAMI Z MOJEJ RODZINY,ZE GDY ICH NIE MA, MAM ISC ZE SPOKOJEM I ZAUFANIEM DO DR WIENIAWSKIEJ.POLECAM,ROWNIEZ ZE WZGLEDU NA WSPANIALE PODEJSCIE DO DZIECKA. BEATA B.

tyle razy dzwoniłam nigdy mnie z dzieckiem nie przyjęła zawsze miała pilne wyjazdy nawet gdy pojechałam do ośrodka kiedy przyjmowała pacjentów a wtedy moje dziecko dziesięciomiesięczne wymiotowało i było z nim źle to nawet wtedy odmówiła pomocy

WSPANIAŁY PEDIATRA OD LAT... POLECAM;))

WSPANIAŁY PEDIATRA OD LAT... POLECAM;))

Wciąż poszukujesz "Pediatra Góra Kalwaria"?

3 Maja 10

ulica Fabryczna 1
NZOZ Położniczo-Ginekologiczny Sp. z.o.o Gin Medicus
ulica gen. Sowińskiego 57
07-200 Wyszków
Mazowieckie Centrum Rehabilitacji "STOCER" Sp. Z.O.O.
ulica Wierzejskiego 12
05-501 Konstancin-Jeziorna
EMC Piaseczno Sp. z o.o.
ul. Adama Mickiewicza 9
05-500 Piaseczno
Marszałkowska 28 (nad Trasą)
Szpital Bielański
ulica Cegłowska 80