lekarz Marcin Kowalski

Onkolog

" Jeżeli jesteś mądrzejszy od szefa swego, a on się o tym dowie-szykuj się do zmiany miejsca pracy". Lekarz, który wykonuje swoją pracę wzorowo i dba o pacjenta, kierując się hasłem wiszącym na korytarzach Centrum Onkologii w Bielsku-Białej przy ul. Wyzwolenia.Na "prośbę" niektórych osób rozstaje się z pacjentem. Robi to w sposób godny, rzetelny i fajny z myślą o swoich podopiecznych nie o sobie. Panie Doktorze słonko zaświeci i będzie świecić zawsze dla Pana i Bliskich.

Lekarz bardzo kompetentny, wie co robi. Ma doskonałe podejście do pacjenta. Jest uprzejmy wobec pacjenta poświęca mu swój czas , nigdzie się nie spieszy. Jest godny polecenia.

bardzo wysoko oceniam prace Pana doktora Kowalskiego. Jestem Jego pacjentką od 5-ciu lat. Uratował mi życie. Zawsze życzliwy i kompetentny. Nie wyobrażam sobie dalszego leczenia bez tego lekarza.

Witam, polecam wizytę u tego lekarza. Jego spokój i opanowanie wpływa kojąco na zszarpane nerwy po postawionej diagnozie. Tłumaczy w jaki sposób odbędzie się dalsze leczenie, zleca kompleksowe badania i daje nadzieję. Polecam.

To najlepszy Lekarz onkolog jakiego spotkałem . Polecam i życzę każdej osobie chorej aby trafiła na takiego Lekarza .

Wciąż poszukujesz "Onkolog Ustroń"?

ul. Wyzwolenia
Bielsko-Biała