dr n. med. Marek Glinka

Chirurg ogólny

Pan Doktor Marek Glinka jest wybitnym fachowcem, świetnym specjalistą w swojej dziedzinie. Imponuje doświadczeniem oraz wiedzą. Ujmuje spokojem i rozwagą, a do tego sympatią, kulturą osobistą i poczuciem humoru :) Każdego pacjenta traktuje z godnym zainteresowaniem, poświęcając mu tyle czasu ile potrzeba. Pierwsza wizyta mimo 'lekkiego' stresu przebiegła w bardzo przyjaznej atmosferze, poczuciu bezpieczeństwa oraz opieki. Łącznie miałam wykonane trzy zabiegi przez Pana Doktora i z pewnością jeszcze wrócę, jeśli zajdzie taka potrzeba (odpukać ;)). Polecam z pełną odpowiedzialnością i dziękuję za okazaną pomoc.

a do tego sympatią, kulturą osobistą i poczuciem humoru :)

Chciałbym aby każdy lekarz podchodził do pacjenta tak jak Dr Glinka ciężko teraz spotkać tak dobrego fachowca który wie co robi i robi to z uśmiechem na twarzy !!

Super lekarz fachowiec.Super człowiek. Dziekuje za wyrozumiałość cierpliwość oraz przedewszystkim wyleczenie mojego palca.Pozdrawiam i jeszcze raz dziekuje.

Bardzo dobry lekarz. Kompetentny, konkretny i uprzejmy. Po zabiegu zawsze pod telefonem w razie pytań. Zawsze udziela wyczerpujących odpowiedzi. Szczerze polecam.

Szczerze polecam.

Profesjonalny w każdym calu. Empatia i wiedza na każdym spotkaniu. Operował mą żonę po innym lekarzu - i wykonywał mi kilka zabiegów. Zrobił dobrze operacje nie komentując prac wcześniejszych partaczy. Polecam z czystym sumieniem Piotr

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Ustroń"?

Powstańców Śląskich 9

43-450 Ustroń
Przychodnia Beskidzkie Centrum Medyczne
ulica Dąbrowskiego 3/1
43-300 Bielsko-Biała
Specjalistyczne Centrum Medyczne Chirurgii Małoinwazyjnej SCM sp. z o.o.
ul. Grzegórzecka 67c/U6
Polsko-Amerykańskie Kliniki Serca, Oddział Chirurgii Naczyniowej