dr n. med. Marek Glinka

Pan docent jest najlepszym lekarzem jakiego do tej pory spotkałem. Każde słowo wypowiedziane o tym lekarzu nie odzwierciedli dobra tego człowieka. Grzeczność, kompetencja, poświęcony czas, badanie USG holter kończyn dolnych przebiegło w bardzo miłej atmosferze. Pan docent jest naprawdę lekarzem z powołania. Polecam Pana docenta innym pacjentom. Dziękuję

Pan Doktor Marek Glinka jest wybitnym fachowcem, świetnym specjalistą w swojej dziedzinie. Imponuje doświadczeniem oraz wiedzą. Ujmuje spokojem i rozwagą, a do tego sympatią, kulturą osobistą i poczuciem humoru :) Każdego pacjenta traktuje z godnym zainteresowaniem, poświęcając mu tyle czasu ile potrzeba. Pierwsza wizyta mimo 'lekkiego' stresu przebiegła w bardzo przyjaznej atmosferze, poczuciu bezpieczeństwa oraz opieki. Łącznie miałam wykonane trzy zabiegi przez Pana Doktora i z pewnością jeszcze wrócę, jeśli zajdzie taka potrzeba (odpukać ;)). Polecam z pełną odpowiedzialnością i dziękuję za okazaną pomoc.

a do tego sympatią, kulturą osobistą i poczuciem humoru :)

Chciałbym aby każdy lekarz podchodził do pacjenta tak jak Dr Glinka ciężko teraz spotkać tak dobrego fachowca który wie co robi i robi to z uśmiechem na twarzy !!

Super lekarz fachowiec.Super człowiek. Dziekuje za wyrozumiałość cierpliwość oraz przedewszystkim wyleczenie mojego palca.Pozdrawiam i jeszcze raz dziekuje.

Bardzo dobry lekarz. Kompetentny, konkretny i uprzejmy. Po zabiegu zawsze pod telefonem w razie pytań. Zawsze udziela wyczerpujących odpowiedzi. Szczerze polecam.

Szczerze polecam.

Profesjonalny w każdym calu. Empatia i wiedza na każdym spotkaniu. Operował mą żonę po innym lekarzu - i wykonywał mi kilka zabiegów. Zrobił dobrze operacje nie komentując prac wcześniejszych partaczy. Polecam z czystym sumieniem Piotr

Naprawdę godny polecenia lekarz. Choroba którą przechodzę nie jest łatwa w leczeniu. Dr nauk medycznych Mark Glinka podchodzi do tej sprawy bardzo profesjonalnie. Jestem bardzo zadowolony, że nie jest obojętny. Leczę się tylko u niego.

Polecam jak najbardziej!!!!! Profesjonalista!!! Do każdej choroby podchodzi indywidualnie , i nie jest opryskliwy lub co tam wypisują inni. Jest bardzo dobrym chirurgiem...

Byłam u Pana Doktora w ramach NFZ a czułam się jak na drogiej wizycie prywatnej. Uprzejmy, nie spieszy się jak inni lekarze, tłumaczy cierpliwie. Skierował mnie do szpitala na operację i sam zoperował. Po żylakach ani śladu, noga nie boli, jestem szczęśliwa. Dziękuję Panie Doktorze.

Jestem w trakcie leczenia (po operacji żylaków), nogi ożyły. zawsze poświęca mi tyle czasu ile trzeba mimo iż leczę się w tzw publicznej służbie zdrowia. Gorąco polecam bo to znakomity fachowiec od żył.