Marek Lewandowski

Pana doktora Lewandowskiego poznałam w 2007 roku czyli 17 lat temu i przez te wszystkie lata jestem pod jego opieką medyczną, żałuję tylko, że tak późno do niego trafiłam, i że nie prowadził mojej ciąży. Wcześniejsze moje doświadczenia z ginekologami i ciążami to był jakiś dramat a byli to profesorowie i ordynatorzy z Polnej( lata 2000 po znajomości) Takiego lekarza jak doktor Lewandowski to można ze świeczką szukać, jest bardzo dobrym lekarzem i specjalistą, jest dokładny a jeżeli ma jakieś wątpliwości to kieruje na konsultację, jest miły i taktowny, o wszystko można zapytać, jest bardzo otwarty i dużo wyjaśnia zwłaszcza podczas USG. Przepraszam tylko, że tak późno dodaję tę opinię, powinnam ja napisać 17 lat temu, a i nie wyobrażam sobie innego lekarza w zamian. Serdecznie polecam wszystkimi, które szukają dobrego lekarza

bardzo dobry lekarz.Ja leczę sie u pana doktora za pieniądze i to ma też znaczenie.nie mam uwag mogę go spokojnie polecić.

Dzieki, ja tam juz NIE. Zero intymnosci, rozbieranie sie na stolku! Przepraszam, ale ja juz tam nie pojde!

Świetny lekarz, kompetentny, reprezentuje b. wysoką kulturę osobistą. Prowadził moje dwie ciąże, jestem bardzo zadowolona. Polecam

Polecam

Bardzo dobry lekarz i super specjalista. Bardzo uprzejmy zarówno jak pójdziemy na wizyte prywatnie czy na NFZ. Dr Lewandowski prowadził moje dwie ciąże (dodam,że były to ciąże zagrożone) i wszystko w jak najlepszym porządku. Szczerze POLECAM!!!

Dziewczyny wszystko jest super tylko pytać a wszystko wyjaśni

Dziewczyny wszystko jest super tylko pytać a wszystko wyjaśni

wspaniały lekarz i nie mówię tutaj o prywatnych wizytach

wspaniały lekarz i nie mówię tutaj o prywatnych wizytach

Ja jestem bardzo zadowolona i gorąco go polecam, jedyna wada jest taka że trudno jest się do niego dostać

NA TEGO LEKARZA BRAK MI SLOW!!! PRZEZ CZTERY MIESIACE CIAZY CHODZILAM DO NIEGO NA PRYWATNE WIZYTY, KOSZT CO DWA TYGODNIE 70 ZL, WTEDY TO MILY I UPRZEJMY LEKARZ, PO CZYM UMOWILAM SIE NA PANSTWOWA WIZYTE, DWIE GODZINY CZEKANIA ZA NUMERKIEM, 5 MINUT W GABINECIE!!! NIE PODAL MI ANI WAGI ANI WZROSTU DZIECKA, KAZAL TYLKO SPOJRZEC NA MONITOR CZY SERDUSZKO BIJE...ZENADA!!! NIE WROCE DO JEGO GABINETU I NIE POLECAM GO KOBIETOM KTORE PRZECHODZA SWOJA PIERWSZA CIAZE

super polecam, bardzo miły czlowiek, można o wszystkim porozmawiać i zupełnie nie trzeba się niczego bać