lekarz Marek Ługowski

Lekarz medycyny ratunkowej

1,5
1,5

Nie jest to lekarz z powołania , powinien zmienić zawód. Odniosłam wrażenie że, jest zły ponieważ musi mnie zbadać, najchętniej odesłalby do innego szpitala.

Miałem przyjemność trafić na tego lekarza na SOR w Szpitalu Wojewódzkim w Olsztynie. W maju,w godzinach nocnych stawiłem się z bolącą,spuchniętą stopą.Ból był nie do zniesienia,nie mogłem na nią stanąć.Zostałem przyjęty ,lekarz przeprowadził wywiad ,spytał o okoliczności powstania urazu i stwierdził,że nie ma cech urazu kostnego.Brak podstaw by wykonać RTG.Na moje wielokrotne prośby by skierował mnie na prześwietlenie odpowiadał twierdząco,że nic tam nie ma . Stwierdził ,że zdjęcia nie są zdrowe a z resztą nie mam 80 lat i osteoporozy by kości się łamały bez upadku,uderzenia.Troszkę się uniosłem ,przyznaję.Powiedział ,że ...

Miałem przyjemność trafić na tego lekarza na
SOR w Szpitalu Wojewódzkim w Olsztynie.
W maju,w godzinach nocnych stawiłem się z
powstania urazu i stwierdził,że nie ma cech
urazu kostnego.Brak podstaw by wykonać RTG.Na moje wielokrotne prośby by skierował mnie na prześwietlenie odpowiadał twierdząco,że nic tam nie ma . Stwierdził ,że zdjęcia nie są zdrowe a z resztą nie mam 80 lat i osteoporozy by kości się łamały bez upadku,uderzenia.Troszkę się uniosłem ,przyznaję.Powiedział ,że nie może pomóc ,mogę dzwonić do lekarza pierwszego kontaktu lub udać się do innego szpitala.Zalecił okłady z lodu.Jak udało mi się dostać do innego lekarza okazało się ,że jest złamany trzon V kości śródstopia i walczę z tym już 2 miesiąc.Nie polecam tego lekarza.