Lekarz Medycyny Ratunkowej

dr n. med. Krzysztof Karwan

Lekarz rodzinny, Lekarz medycyny ratunkowej

CENTRUM MEDYCZNE PETRA MEDICA
Grochowska 166

Wspaniały człowiek, kompetentny i doświadczony lekarz. Uprzejmy, wyrozumiały i cierpliwy. Godny polecnia.

lekarz Dariusz Giełzak

NZOZ "G-MED" Leczenie i Diagnostyka Chorób Piersi
Barbary 21
Katowice

Lekarz w każdym aspekcie godny polecenia. Profesjonalista życzliwy pacjentowi. Cierpliwy, spokojny, pomocny.
Opinia dodana przez: Dorota

lekarz Andrzej Gil-Wrzesiński

Lekarz medycyny ratunkowej, Anestezjolog

Oddział Skarżysko-Kamienna
Szpitalna 5
26-110 Skarżysko-Kamienna

Przyjechał do mojej 3-letniej córeczki jako dyżurny lekarz pogotowia ratunkowego.Przedstawił się i przywitał z małą.Córka miała 41st.gorączki,ktora mimo podawania 300mg efferalganu w czopkach spadała tylko o 0.4st. Bardzo dokładnie zbadał dziecko i okazało się,że to zapalenie gardła z ropnym nalotem na migdałkach i stąd taaaka wysoka temp. Wypisał Sumamed i doradził jeszcze zimne okłady aby wspomóc obniżenie gorączki.

lekarz Jakub Lipiński

Centrum Zdrowia w Mikołowie Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ulica Waryńskiego 2
43-190 Mikołów

Fantastyczny lekarz,godny polecenia. Miły,uprzejmy. Świetne ma podejście do dzieci. Dziś moja córka miała zabieg w szpitalu rybnickim ,przebiegł szybko i sprawnie. Interesuje się swoimi pacjentami i dba o nich.Jestem pod dużym wrażeniem. Panie doktorze jeszcze raz dziekujemy za opiekę.
Opinia dodana przez: Aleksandra

lekarz Dariusz Waniczek

Lekarz medycyny ratunkowej, Chirurg onkolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Gabinet Ortodontyczny
Sowińskiego 3
44-100 Gliwice

Lekarz z powołania! Poświęci pacjentowi tyle czasu ile on wymaga. Niezwykła kompetencja i ogromna wiedza medyczna.
Jestem pacjentką chirurgiczną Pana Doktora. Jeśli chcesz trafić do najlepszego lekarza - polecam leczenie przez doktora !
Opinia dodana przez: Jolanta

lekarz Karol Szymański

ul. Folwarczna 21A/1
61-064 Poznań

Polecam wszystkim Pana doktora Karola Szymańskiego. Najlepszy specjalista z chirurgii ogólnej jak i medycyny estetycznej jakiego miałam okazję spotkać. Oprócz tego bardzo miły do pacjentów.
Opinia dodana przez: Nina

lekarz Kinga Moskal

Lekarz medycyny ratunkowej

Zamenhofa 113/5
64-100 Leszno

rzeczowa, kompetentna a przy tym ludzka, gorąco polecam, miło byłoby gdyby więcej było takich lekarzy
Opinia dodana przez: monika

lekarz Józef Danek

Pediatra, Lekarz medycyny ratunkowej

Chlebowa 14
44-337 Jastrzębie-Zdrój

Kiedy pierwszy raz trafiłam z córka do Pana doktora byłam w dużym szoku że można mieć takie podejście do dziecka - rozmawiał z dZieckiem jak równy z równym, bardzo dokładnie przebadal, obejrzał, leki dobrane w taki sposób żeby w możliwie najlepszy sposób zadziałały a jak najmniej obciazaly brzuszek, z drugim krasnalem również korzystamy z pomocy Pana doktora. Jak dla mnie najlepszy!

lekarz Jacek Szewczyk

Lekarz medycyny ratunkowej

Płońsk

lekarz godny polecenia, profesjonalny i ludzki.

lekarz Rafał Mańka

Lekarz medycyny ratunkowej, Chirurg dziecięcy

Zespół Poradni Specjalistycznych
Rydygiera 15/17
86-300 Grudziądz

Bardzo miły i zabawny człowiek..... Super podejście do pacjenta. Jestem bardzo wdzięczna za opiekę. Szczerze polecam.