Lekarz Medycyny Ratunkowej

dr n. med. Krzysztof Karwan

Lekarz medycyny ratunkowej, Lekarz rodzinny

CENTRUM MEDYCZNE PETRA MEDICA
Grochowska 166

Wspaniały człowiek, kompetentny i doświadczony lekarz. Uprzejmy, wyrozumiały i cierpliwy. Godny polecnia.

lekarz Katarzyna Niemczyk

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szpital Uniwersytecki w Krakowie
ulica Kopernika 23

Miałem przyjemność z tą Panią przy wypisie nie polecam nikomu bezczelna opryskliwa kobieta pozbawiona empati i kultury osobistej. Naśmiewna nie przeprowadzała wywiadu z pacjentem i chamskie docinki. Na pytanie o L4 odpowiedziała opyskliwie że na dziś mogę tylko dostać żebym sobie poszedł do lekarza rodzinnego przy złamanym obojczyku i dwuch żebrach a na wypisie wpisała Pacjent nie zdolny do pracy :) odwróciła się komentując skończyłam rozmowę z Panem. Siedziałem na ...
Opinia dodana przez: Michał

lekarz Tomasz Więckowski

WS SP ZOZ NOWA SÓL

Nowa Sól

Bardzo sympatyczny i rzetelny lekarz...dziękuję za ratunek i długą opiekę nad mamą...... podziękowania dla całej kadry.
Opinia dodana przez: Kamila

dr n. med. Jerzy Sobczyk

Anestezjolog, Neonatolog

3 Maja 14
42-300 Myszków

Pan doktor ze swojego gabinetu zrobił bardzo dochodowy taśmociąg. Podejście do rodziców pacjenta jest nacechowane niecierpliwością. Atmosfera panująca w gabinecie nie sprzyja zadawaniu pytań, ani nawet zdaniu relacji o objawach przejawianych przez dziecko. Jeśli ktoś twierdzi, że zadałby nasuwające się pytania bez względu na wszystko, to polecam poświęcić pieniądze na jedną wizytę i sprawdzić samemu, bo presja powodowana poirytowanym i zniecierpliwionym wzrokiem Pana doktora oraz jednoczesną histerią dziecka daje niezapomniane ...
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Edyta Flis

Pajęczno

atmosfera lekceważenia pacjenta ( dziecko), brak wsłuchania się w opis problemu, arogancja. Nawet jeśli Pan doktor ma jakieś kompetencje to ja z dzieckiem więcej nie przyjdę. Nie polecam!!!
Opinia dodana przez: michał

lekarz Susu Szlachta

Wojewódzki Szpital Zespolony w Kaliszu
ulica Poznańska 79
62-800 Kalisz

Pani Szlachta odmówiła mi świadczenia pomocy medycznej, mimo że zostałam zapisana do niej na teleporadę. Gdy o wyznaczonej godzinie zatelefonowałam do przychodni, połączono mnie z panią doktor. Przedstawiłam jej wszystkie moje objawy chorobowe. Pani doktor w odpowiedzi zadała mi pytanie, czy byłam szczepiona przeciw grypie. Odpowiedziałam zgodnie z prawdą, że nie, ponieważ szczepionki nie mogę kupić w żadnej aptece, na co pani doktor odpowiedziała, że to dobrze, ponieważ szczepionka mi ...
Opinia dodana przez: Joanna

dr n. med. Grzegorz Stróżyk

Chirurg ogólny, Endokrynolog

Łódź

Pan Doktor jest bystry i ma wiedze. Robi USG i biopsje co obecnie niewielu robi. Ma także laser do zmian skórnych w gabinecie. To poza tym przemiły człowiek. Polecam.
Opinia dodana przez: Michał

lekarz Beata Czeszejko-Sochacka

Diabetolog, Internista

MSWiA
Głowackiego 10
42-052 Katowice

Pani Doktor jest najwspanialsza, najbardziej troskliwą, najbardziej profesjonalna, przepełniona empatią, najlepsza. Przywraca wiarę pacjentów i ich rodzin w dobrych lekarzy.Obala stereotypy dotyczące naszej służby zdrowia.Pozdrawiam i dziękuję bardzo za wszystko

lekarz Maciej Kłusek

Lekarz medycyny ratunkowej, Lekarz rodzinny

Niepołomice

Najlepszy Lekarz w Niepołomicach. Fachowa diagnoza i dbałość o swoich pacjentów. Godny mojego polecenia.

lekarz Krzysztof Boguszewski

Chirurg ogólny, Lekarz medycyny ratunkowej

Szpital Wojewódzki
Poniatowskiego
Siedlce

Upadek ze schodów, rozcięcie głowy. Pan doktor szybko się mną zajął, rana zszyta migiem, badanie zrobione bardzo szybko. Polecam
Opinia dodana przez: Dorota