dr Marek Sobczyński

Neurolog

Z uwagi na moją chorobę miałam już styczność z wieloma neurologami i według mnie dr Sobczyński jest najlepszy. Jest naprawdę kompetentnym lekarzem. Zawsze wszystko dokładnie wytłumaczy. Nawet jeśli czegoś nie jest pewien to potrafi się do tego przyznać i szuka tej informacji żeby przekazać pacjentowi jak najwięcej dokładnych informacji. Zawsze poświęca pacjentom tyle czas ile potrzebują. Jest cierpliwy bardzo miły i ma tyle empatii ile nie spotkałam jeszcze u żadnego innego lekarza. Odpowiada na wszystkie pytania z cierpliwością. Jest wyrozumiały i można zawsze na niego liczyć. Jeszcze nigdy nie odmówił mi pomocy. Zawsze stara się pomóc najlepiej jak potrafi. I przede wszystkim pacjent nie jest mu obojętny. Dba i interesuje się swoimi pacjentami. Dla najlepszy lekarz! Polecam!

Doktor Marek Sobczyński lekarz kompetentny ,dociekliwy, godny zaufania, wyrozumiały, o ogromnej empatii

Lekarz z powołania, godny polecenia. Gdybym miała polecić neurologa z powiatu konińskiego, to tylko dr Sobczyńskiego.

Dzięki Doktorowi Sobczyńskiemu mogę chodzić. Już wszyscy nie widzieli dla mnie ratunku. Leczyłam się w wielu miejscach bez skutku. Dopiero Pan Doktor znalazł najlepszy sposób na leczenie mojej choroby. Dziękuję i polecam.

Mąż trafił do szpitala z udarem mózgu , po zrobieniu rezonansu magnetycznego (na własny koszt) nikt z lekarzy nie poznał się (dotyczy również ordynatora Kowakewskiego )Podejrzenia naczyniak lub góz Mąż został wypuszczony ze szpitala bo oni nie byli w stanie nic zrobić Także nie polecam.

Wciąż poszukujesz "Neurolog Konin"?

Neurologia-Medycyna Pracy MED-NEURO Konin Szpitalna 43
ul. Piastów 2