Neurolog Konin

Pediatra, Neurolog dziecięcy

Prywatny Gabinet Neurologii Dziecięcej
Brzeźno, ul. Główna 10
Konin

witam , Pani doktor jest przede wszystkim bardzo dobrym specjalistą. Ma ogromną wiedzę, doświadczenie szpitalne, wyczucie i intuicję. Ma również swoje dzieci co powoduje, że patrzy na pacjenta nie tylko z perspektywy lekarza ale i matki. Rozumie rodziców, szanuje ich zdanie, wątpliwości, zwraca uwagę na ich odczucia (kto inny jak nie rodzic zna dobrze swoje dziecko), cierpliwie tłumaczy i wyjaśnia stawiane diagnozy. Jestem jej również bardzo wdzięczna za "psychologiczne wsparcie" po urodzeniu drugiego dziecka. Wspierała mnie w okresie strachu o maleństwo i początków karmienia piersią, zachęcała do wsłuchania się w intuicję, zaufania matce naturze, podkreślała siłę więzi między matką a noworodkiem w pierwszych tygodniach jego życia. Ta rozmowa bardzo dużo mi dała i pozwoliła uporać się z poporodowymi smuteczkami, polecam bardzo panią doktor Anne Wolbach-Gołębiowską

Neurologia-Medycyna Pracy MED-NEURO Konin Szpitalna 43
ul. Piastów 2
62-400 Konin

powiem tak,zgrzeszyłbym jesli zle cos mialbym powiedziec na temat pani doktor,chodzę do niej juz dwa lata i zawsze z pelną kompetencją i uprzejmoscia mnie przyjmowała,szcególowa w badaniach itd,uprzejma,nigdy nie spławiala jak inni lekarze,po prostu lekarz z powołania i zycze jej wszytskiego dobrego.

Opinia dodana przez: filip

zoz konin

62-500 Konin

Z uwagi na moją chorobę miałam już styczność z wieloma neurologami i według mnie dr Sobczyński jest najlepszy. Jest naprawdę kompetentnym lekarzem. Zawsze wszystko dokładnie wytłumaczy. Nawet jeśli czegoś nie jest pewien to potrafi się do tego przyznać i szuka tej informacji żeby przekazać pacjentowi jak najwięcej dokładnych informacji. Zawsze poświęca pacjentom tyle czas ile potrzebują. Jest cierpliwy bardzo miły i ma tyle empatii ile nie spotkałam jeszcze u żadnego innego lekarza. Odpowiada na wszystkie pytania z cierpliwością. Jest wyrozumiały i można zawsze na niego liczyć. Jeszcze nigdy nie odmówił mi pomocy. Zawsze stara się pomóc najlepiej jak potrafi. I przede wszystkim pacjent nie jest mu obojętny. Dba i interesuje się swoimi pacjentami. Dla najlepszy lekarz! Polecam!

Opinia dodana przez: K.

PCK 13
62-500 Konin

Nie podchogdzi do pacjentów jak lekarz, lekceważy i nie pomaga, zostawia pacjenta rodzinie a jako lekarz powinna mieć zainteresowanie co dzieje się z pacjentem,który przebywa w domu, chyba że prywatnie ja nie mam dobrego zdania

Opinia dodana przez: Aga

ulica 11 Listopada 37/15
62-510 Konin

Bardzo dobry lekarz.Dzięki szybkiemu skierowaniu do szpitala i wykonanych badaniach zostałem zdiagnozowany i pokierowany dalej.Dzięki niej dziś jestem po operacji kręgosłupa i mogę chodzić . Polecam serdecznie.

Opinia dodana przez: bogdan licimiński

lekarz Teresa Ciesielska

Neurolog, Lekarz medycyny pracy

ZOZ INTERMED Eugenia Jucyk i Wspólnicy Spółka Jawna
ul. Wojska Polskiego 33
62-500 Konin

Stawia trafną diagnozę. Konkretna, miła i uprzejma. Zawsze poświęca tyle czasu pacjentowi ile potrzeba. Bardzo dobrze tłumaczy choroby, na które zachorował jej pacjent. Moim zdaniem jest godną zaufania osobą.

Jedyne za co mogę być wdzięczna tej pani to to że z moimi objawami skierowała mnie od razu do szpitala i tam mnie zdiagnozowano. Niestety na wizycie nawet nie chciała powiedzieć jakie ma podejrzenia. Po wyjściu ze szpitala niestety nie potrafiła mi odpowiedzieć na żadne pytanie. Kompletny brak wiedzy i kompetencji. I pani w ogóle się tym nie przejmuje. Nie polecam!

Opinia dodana przez: K.

Kolejowa 11
62-510 Konin

Nie polecam chodzić i leczyć się do tego lekarza!!!!!! Nie zna się na niczym. Posiada pieczątkę lekarz specjalista chorób wewnętrznych lecz nie posiada żadnych umiejętności , wiedzy z tego zakresu. Moim zdaniem lekarz bez kompetencji.U każdego kto chodzi widzi tylko krótszą nogę i skrzywiony kręgosłup byłam 2 razy z bólami ręki w nadgarstku i stwierdził że to od kręgosłupa i krótszej nogi co za bzdury!!! mama była u niego też na wizycie i stwierdził to samo krzywy kręgosłup i krótsza noga. Mój teść leczył się u niego rok czasu prywatnie!! miał bóle pleców w okolicach lędźwiowych problem z wypróżnianiem, chudnięcie, bóle brzucha. Też powiedział mu na pierwszej wizycie że to od kręgosłupa iże ma krótszą nogę. nie znał się kompletnie. Wysłał go na rtg kręgosłupa i tomografie komputerową jednak jego możliwości jak widać były małe i nie potrafił odczytać płyty z tomografii. Wymyślił że te bóle i problemy z wypróżnianiem to ucisk na kręgosłupie, że ma wypuchliny co okazało się kompletną bzdurą.Wmawiał poważnie choremu człowiekowi że to wypuchliny wysłał nawet na zabiegi rehabilitacyjne które nic nie pomagały lecz zapewne pogarszały stan. Gdy już było za późno i trafił do szpitala okazało się że to rak jelita grubego a nie wypuchliny. Lekarz z pieczątką specjalisty powinien znać podstawy że po 50 roku chudnięcie i problemy z wypróżnianiem to znak że może być rak. niestety przez ten czas zmarnowany u tego lekarza teść odszedł. nie miał szans na wyleczenie bo było za późno!! odradzam tego lekarza

Opinia dodana przez: aga

ul. Chopina 1A/B
62-510 Konin

brak kompetencji -komunistyczny leniuch................................................................... \\\\\\\\\\\\\//////////.......,,,,,

Wojewódzki Szpital Zespolony
ulica Szpitalna 45