lekarz Marek Struś

Laryngolog

1,6

Jestem całkowicie rozczarowana wizyta !! Bardzo nie miły lekarz totalnie niecierpliwy !!! Zero szacunku dla człowieka !!!! Nie polecam !!!!! Omijać szerokim łukiem ! Teraz już wiem dlaczego terminy wizyty do tego lekarza są takie krótkie .

Lekarz nie udziela żadnej pomocy. Mówi że nie ma problemu i nic nie robi. Lepiej go unikać. Kto był ten wie o czym mowa. Nie nadaje się. Nie polecam.

Brak zainteresowania osobami starszymi, brak cierpliwości w badaniu słuchu, nieprofesjonalne podejście do pacjenta !!!! mała wiedza z zakresu chorób uszu!! nie polecam !!!

wg Pana Marka pacjent majacy problemy ze sluchem na jedno ucho powinien się tym nie przejmowac...

Lekarz jest raczej w porządku i zna się na swojej pracy, ale dostać się do niego i ta pani w rejejstracji, która ciągle to uniemożliwia na minus.