lek. dent. Marek Szczepaniak

Chirurg szczękowo twarzowy

Bardzo dobry lekarz stomatolog.Byłam żeby mi wyrwał zęba znieczulił i wszystko odbyło się bez bólu.Polecam!!!

Świetny specjalista, trudny przypadek do usunięcia dla innych dentystów, dla pana doktora okazał się kolejnym rutynowym zabiegiem. Wszystko ładnie objaśnione, sam zabieg do przyjemnych nie należał, ale został przeprowadzony bardzo sprawnie i szybko. Doktor godny polecenia!

Doktor godny polecenia!

Polecam do skomplikowanych zabiegów pełen profesjonalizm;miał być skomplikowany zabieg usunięcia zatrzymanej ósemki;obeszło się bez skomplikowanych zabiegów

kurcze mam problem z dodzwonieniem się do Pana doktora nie wiecie jaka cena jest wyrwanie gornej szostki sam korzen

Z pełną odpowiedzialnością mogę wyrazić swoją pozytywną opinię. Jestem po usunięciu drugiej, bardzo trudnej ósemki (po tygodniu czasu od pierwszego rwania - szwy zrobiły swoje, mega szybko się wszystko zagoiło). Pan doktor to niesamowicie spokojna i wspaniała osoba. Tłumaczy wszystko, odpowiada na pytania. Zabiegi przebiegają naprawdę bezboleśnie. Wszyscy straszyli mnie że to ból nie do wytrzymania, a tu okazało się zupełnie co innego. Pan doktor tnie mi dziąsła i "jak archeolog" odkopuje ukryte zęby. Godny polecenia w 100% Profesjonalny, miły i rozmowny. Choć wizyty są faktycznie kosztowne, uważam, że ta inwestycja się opłaca. Trzymajcie kciuki, bo przede mną usunięcie kolejnych dwóch ósemek :)

Wciąż poszukujesz "Chirurg szczękowo twarzowy "?

lek. dent.
Tomasz Bigas

ASTRA DENT Śląskie Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej
al. Roździeńskiego 88a
Katowice

Przychodnia i Szpital FORMMED Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych
Babice Nowe, Warszawska 197 D
Chirurgia plastyczna i odtwórcza dzieci i dorosłych
Kozia 9 m.16
CHIR-DENT-LASER WŁADYSŁAW STEFAŃSKI
ul. Łąkowa 1/1 (naprzeciw Tesco)
Racibórz

lek. dent.