lekarz Maria Srebro-Stańczyk

Onkolog

2,9
2,9

Ja zaufałam p.dr Srebro...miła i pomocna.. kompetentna .Wiem że można oczekiwać więcej rozmowy z pacjentem...ale pod drzwiami takie wielkie kolejki że czas nie pozwala. NFZ daje lekarzom 15 min ? na.diagnoze ..Tu jest potrzeby jeszcze psycholog ..aby pomóc "przyswoić"śmiertelną chorobę....Sam onkolog nie poradzi sobie..brak czasu..😞😞wiem co mówię .. walczę z rakiem.. Dzięki P Doktor za wsparcie ,dokładne badania...ja Pani ufam to dodaje mi sił... ..

Trzeba prosić się o chemię. Jest wiele różnych rodzajów chemii o których nie informują pacjentów. Dopiero jak rodzina pacjenta przycisnie to chemię sie znajdują. Porażka. Zacznijcie leczyć ludzi, a nie sprawiać im ból niewiedzę I powolne konanie. Jest wiele różnych leków którymi da się uratować życie. Polecacie je bo nie wiadomo co czeka was i wasze rodziny w przyszłości. Miejcie trochę zrozumienia. Ze ktoś walczy o życie!

Trzymajcie się z daleka. Może dobry lekarz jeśli ktoś się leczy prywatnie. Mojej mamie na wizycie powiedziała, ze mogła w styczniu dać skierowanie na radioterapie ale próbowała chemia która nie działała. Podejścia do pacjenta żadnego. Rodzinie mówi, ze wszystko idzie dobrze a później twierdzi, że trzeba zmienić chemię, a przy pacjęcie mówi, że nie ma już chemii dla niego. Żadnych instrukcji co można jeszcze zrobić... gdzie szukać pomocy w razie bólu. Panowie z Karetek wiedzą więcej niż ona o wszystko trzeba się prosić żadnych inicjatyw z jej strony. Dla nie poinformowanych. Jest poradnia leczenia bólu o czym oczywiście nikt nie poinformował. Wydaje mi się, że lekarz powinien informować rodziny pacjentów o takich rzeczach.

Niesympatyczna, gburowata, niekontaktowa. "Leczyła" mojego Tate, nawet nie informując o innych metodach... Wybrała chyba najgorszą z możliwych metod dla jego przypadku... :( Nikomu nie polecę tej kobiety... W przychodni wyniosła i bardzo niesympatyczna...Zero zrozumienia dla cierpienia pacjenta i jego rodziny. Na ostatniej wizycie, na której byłam z Tatą, kiedy zapytałam co jeszcze można zrobić usłyszałam: "Proszę czekać na koniec". Do końca życia nie zapomnę tonu, zupełnie pozbawionego jakichkolwiek uczuć.

w gabinecie prywatnym miła i sympatyczna w przychodni arogancka i nieprzyjemna brak zainteresowania pacjentem ,mechanik samochodowy wykazuje więcej serca do naprawianego samochodu bez względu na jego wiek. Zdaniem pani doktor pacjent nie rokujący to strata cennego czasu pani doktor

Negatywna opinia dot. wizyty w poradni, kiedy to nie przyjęto kilku osób oczekujących na wizyty po kilka miesięcy. Kolejna wizyta jest możliwa za kolejne kilka miesięcy

Dobra i miła lekarka tylko strasznie trudno się do niej dostać

Dobra i miła lekarka tylko strasznie trudno się do niej dostać

Bardzo dobry fachowiec , merytoryczny ,najlepszy onkolog w Tarnowie i nie tylko.

Leczyłem się prywatnie u tego Pana. Nie mogę powiedzieć bym był zbytnio zadowolony z jakości zaoferowanych mi usług.