lek. dent. Mariusz Kaczmarek

Chirurg szczękowo twarzowy

Super lekarz, świetne podeście do pacjenta, pełen profesjonalizm, zawsze zażartuje, wszystko wytłumaczy POLECAM!

Usuwałam u tego Pana dwie ósemki. Dobry lekarz i przemiły człowiek. Nic nie bolało, rwanie potrwało chwilę, nie było żadnych komplikacji. Lekarz jest uprzejmy, ma dobre podejście do pacjenta, jest uprzejmy. Wszystkim życzę, aby leczyli się właśnie u takich lekarzy:)

Pan lek. med. Mariusz Kaczmarek jest niekompetentny chirurgiem szczękowym. Uszkodził mi nerwy w 2010 roku i do tej pory nie mam czucia, zabig był bardzo bolesny gdyż usunięcie odbywało się kiedy miałam stan zapalny, dopiero Pan dr. Damian Dudek przyjmuje w Olmedzie ul. Zajączka 1 przywrócił mi wiarę w Lekarzy usunęłam u niego 3 ósemki bezboleśnie bez komplikacji Serdecznie polecam!! Świetny Specjalista.

U Pana doktora wyrywałam wszystkie cztery 8, dwie na kase chorych a dwie prywatnie, nei odczułama zadnej roznicy w podejsciu Pana doktora! Jest naprawde swietnym lekarzem!!!!!!!!!!! POlecam

Bardzo dobry specjalista, bardzo dobre podejście do pacjenta, polecam w 100 %

Bardzo dobry specjalista, bardzo dobre podejście do pacjenta, polecam w 100 %

Wciąż poszukujesz "Chirurg szczękowo twarzowy Częstochowa"?

Krzysztof Denis

Sławomir Sobczyk

WSzS im. N.M.P w Częstochowie
Bialska 116
42-200 Częstochowa
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Specjalistyczna Przychodnia Stomatologiczna E & S Sobczyk
Lubliniecka 9

Halina Kosińska