lekarz Mariusz Kadela

Ortopeda

Bardzo dobry lekarz leczy mojego syna i nie mogę złego zdania powiedzieć na jego temat zawsze uśmiechnięty i wesoły a przy tym kompetentny i uprzejmy ,fakt zabiegany ale zawsze potrafi poświęcić tyle czasu ile tego wymaga sytuacja pacjentowi i jego rodzicom .

JESTEM BARDZO ZADOWOLONA Z LEKARZA Byłam u niego pierwszy raz z córką i leczymy się u niego UPRZEJMY TŁUMACZY DOBRZE CHOROBĘ POŚWIĘCA TYLE CZASU ILE TRZEBA z córką i z mężem UFAMY MU :):):)WIĘCEJ TAKICH WSPANIAŁYCH LEKARZY !!!!!!!!

Problemy z moim obojczykiem zaczęły się od kwietnia 2014 roku.Od tego czasu zajmuję się mną Pan Doktor Mariusz Kadela.Jest to bardzo sympatyczny,miły,ciepły i godny zaufania człowiek.Ma wspaniałe poczucie humoru i można z nim porozmawiać dosłownie o wszystkim.Czasami jest zakręcony i strasznie zabiegany ponieważ ma mnóstwo pracy,ale pomimo to znajduje czas dla swoich pacjentów :) Zawsze stara się wszystko jak najprościej wytłumaczyć.Ciągle chodzi uśmiechnięty i wesoły.Ufam mu bezgranicznie.Wie gdzie tkwi problem i jak go rozwiązać.Jeszcze nigdy nie spotkałam tak wspaniałego lekarza :) Jest po prostu najlepszym lekarzem pod słońcem !

Aż trudno uwierzyć, że można spotkać taki sympatycznych lekarzy . Trochę widać , że zabiegany, ale dla pacjenta zawsze miły i wszystko tłumaczy. Polecam !

bardzo ludzku nie wywyższa się można z nim porozmawiać

bardzo ludzku nie wywyższa się można z nim porozmawiać

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Chorzów"?

Specjalistyczny Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ACTIVA - MED

ulica Rynek 26a
34-120 Andrychów
Słupska 12/72
40-715 Katowice
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Medi-Spatz"
Mikołowska 25
44-100 Gliwice