lekarz Mariusz Lepak

Bardzo polecam Pana doktora Lepaka. Chodze do niego od paru lat. Bardzo dokladny, kompetentny, mily kazdego traktuje indywidualnie pracuje bez pośpiechu, wyslucha na spokojnie i jest bardzo pomocny.

Byłam u Pana doktora juz 3 raz.kompetenty i miły lekarz! bardzo dokładny, polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Załawił mnie szybko, skutecznie i bezbleśnie, fakt do niego kolejki są duże ale jak się w Krakowie na okulistę 4 miesiąc teraz to norma, lekarza oceniam bardzo dobrze, mam dużą postepujacą wadę wzroku i tzw. plamki na rogówce, teraz powoli ustępują, wzrok się poprawia, dostałam skierowanie do kliniki w Katowicach tam też teraz sie leczę z dobrym skutkiem, szkoda tylko że wcześniej żaden lekarz nie dał odpowiedniej diagnozy i skierował mnie dalej do "kogo trzeba" - wielkie dzięki. Polecam dr Lepaka, każdego traktuje indywidualnie i jest dociekliwy nie traktuje pacjentów jak "towar na taśmie"

PELNA NIEKOMPETENCJA MOJA MAMA JAKO 7 OSOBA Z DNIA BADANIA Z 10 STYCZNIA PRZYSZLA Z OBJAWAMI ZAPALENIA SPOJOWEK NAWET NIE BEDAC LEKARZEM MOZNA BYLO TO ZAUWAZYC LEKARZ OKRESLIL ZE TO UCZULENIA NA INNY LEK NOTABENE ZAKRAPIANY PRZEZ OSTATNIE POL ROKU DAL KROPLE NA UCZULENIE I ZMIENIL LEK PODSTAWOWY TO BYL PIATEK 20 STYCZNIA W PONIEDZIALEK ZAWIOZLAM MAME PRYWATNIE DO INNEJ PANI DR BO OCZY WYGLADALY JAKBY SIE GALKA WYLEWALA Z OCZODOLU .PANI DR, STWIERDZILA ZAPALENIE SPOJOWEK I OSTRE ZAPALENIE ROGOWKI DALA ANTYBIOTYK I INNY LEK PRZECIW ZAPALNY STERYDOW BALA SIE ...

DAL KROPLE NA UCZULENIE I ZMIENIL LEK PODSTAWOWY TO BYL PIATEK 20 STYCZNIA W PONIEDZIALEK ZAWIOZLAM MAME PRYWATNIE DO INNEJ PANI DR BO OCZY WYGLADALY JAKBY SIE GALKA WYLEWALA Z OCZODOLU .PANI DR, STWIERDZILA ZAPALENIE SPOJOWEK I OSTRE ZAPALENIE ROGOWKI DALA ANTYBIOTYK I INNY LEK PRZECIW ZAPALNY STERYDOW BALA SIE PODAC ZE WZGLEDU NA STAN ROGOWKI SAME CIERPIENIE MAMY DOPROWADZA MNIE DO SZALU JAK POMYSLE O OLANIU JEJ PRZEZ TEGO LEKARZA W PRZYCHODNI NA KOZLOWCE 29 ....................KOWALSKA

spoznil sie ponad godzine i potem po minucie na pacjenta zeby zdazyc do nastepnej roboty

Dzień wcześniej przed wizytą u p.doktora byłam z dzieckiem na kontroli okulistycznej u in.lekarza dostałam złą receptę na okulary a ponieważ syn ma kłopoty z widzeniem postanowiłam następnego dnia udać się do in. okulisty i tak trafiliśmy do dr.Lepaka. Moje dziecko dostało skierowanie do szpitala /Pilne!/ i dwa dni później w Katowickim szpitalu miał usuniętą soczewkę która się zerwała-załamała. W tym miejscu chcę podziękować lek.Lepakowi za jego kompetencję, szybką rzetelną diagnozę i wyrazić zdziwienie że do tej pory Pan Doktor nie znalazł się w tym rankingu lekarzy. W/g mnie powinien ...

i dwa dni później w Katowickim szpitalu miał usuniętą soczewkę która się zerwała-załamała. W tym miejscu chcę podziękować lek.Lepakowi za jego kompetencję, szybką rzetelną diagnozę i wyrazić zdziwienie że do tej pory Pan Doktor nie znalazł się w tym rankingu lekarzy. W/g mnie powinien być w CZOŁÓWCE. GORĄCO DZIĘKUJĘ!!!